Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Monster Hunter World: Do sklepów rozesłano już więcej egzemplarzy gry, niż mieszka ludzi w Tokio

Witold poniedziałek, 7 października 2019, 11:42 News

Jeszcze trochę, a wynik tytułu przebije rezultat dwóch kolejnych najlepiej sprzedających się produkcji Capcomu razem wziętych.

Przyznajcie, tego nikt się chyba nie spodziewał. Wydany w styczniu zeszłego roku Monster Hunter World rozbił bank i swoim wynikiem przekroczył chyba wszelkie oczekiwania Capcomu – w końcu firma raczej nie oczekiwała, że tytuł z tej serii odniesie światowy sukces, stając się najlepiej sprzedającą się grą w historii wydawcy. Zresztą tytuł ten mimo upływu czasu wciąż nie traci na popularności, w czym na pewno pomagają różne mniejsze aktualizacje – np. ta wprowadzająca do produkcji Geralta czy dopiero co zapowiedziane wspólne łowy z bohaterami prosto z drugiego Resident Evil.

Dynamikę sprzedaży bez wątpienia poprawił również wydany przed miesiącem dodatek Iceborne, Najlepszym dowodem na to są najnowsze wyniki, jakimi podzielił się Capcom. Jeżeli jeszcze w lipcu gra sprzedała się w liczbie 13 milionów egzemplarzy, to teraz wynik ten jeszcze poprawiono.

W tweecie możemy przeczytać, że do sklepów rozesłano już 14 milionów kopii Monster Hunter World. Robi to tym większe wrażenie, że dwa kolejne największe hity w historii studia – Resident Evil 5 i 6 – rozeszły się łącznie w liczbie 14,6 miliona sztuk – istnieje więc spora szansa, że Monster Hunter przebije w końcu ten wynik. Czego Capcomowi zdecydowanie życzymy, bo z pewnością zasłużył na taki sukces.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
11

Myśl na dziś: Od małego rodzice nas uczą, by nie ufać nieznajomym. Nie ufać znajomym uczymy się sami, często za późno.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Pozdrowienia z Portsmouth. Przyjechałam randkować, a zamiast tego siedzę i pracuję! Ale przynajmniej mogę popatrzeć na urocze cyfrowe zwierzaki.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z