Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Monster Hunter World: Do sklepów rozesłano już więcej egzemplarzy gry, niż mieszka ludzi w Tokio

Witold poniedziałek, 7 października 2019, 11:42 News

Jeszcze trochę, a wynik tytułu przebije rezultat dwóch kolejnych najlepiej sprzedających się produkcji Capcomu razem wziętych.

Przyznajcie, tego nikt się chyba nie spodziewał. Wydany w styczniu zeszłego roku Monster Hunter World rozbił bank i swoim wynikiem przekroczył chyba wszelkie oczekiwania Capcomu – w końcu firma raczej nie oczekiwała, że tytuł z tej serii odniesie światowy sukces, stając się najlepiej sprzedającą się grą w historii wydawcy. Zresztą tytuł ten mimo upływu czasu wciąż nie traci na popularności, w czym na pewno pomagają różne mniejsze aktualizacje – np. ta wprowadzająca do produkcji Geralta czy dopiero co zapowiedziane wspólne łowy z bohaterami prosto z drugiego Resident Evil.

Dynamikę sprzedaży bez wątpienia poprawił również wydany przed miesiącem dodatek Iceborne, Najlepszym dowodem na to są najnowsze wyniki, jakimi podzielił się Capcom. Jeżeli jeszcze w lipcu gra sprzedała się w liczbie 13 milionów egzemplarzy, to teraz wynik ten jeszcze poprawiono.

W tweecie możemy przeczytać, że do sklepów rozesłano już 14 milionów kopii Monster Hunter World. Robi to tym większe wrażenie, że dwa kolejne największe hity w historii studia – Resident Evil 5 i 6 – rozeszły się łącznie w liczbie 14,6 miliona sztuk – istnieje więc spora szansa, że Monster Hunter przebije w końcu ten wynik. Czego Capcomowi zdecydowanie życzymy, bo z pewnością zasłużył na taki sukces.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z