Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSpider-Man jednak częścią Marvel Cinematic Universe

Kaladin piątek, 27 września 2019, 19:29 News
PS4

Cóż za karuzela decyzji!

Pamiętacie aferę jaka wynikła wokół Spider-Mana i MCU na początku miesiąca? W skrócie: Disney i Sony nie dogadali się co do kwestii pieniężnej i Pajączek miał oficjalnie wypaść ze wszystkich projektów Marvela. Głos zabrali twórcy samych Avengersów, twierdząc, że Sony popełnia duży błąd. Duża krytyka tej decyzji przez fanów, chyba wreszcie uświadomiła zarządowi Sony, że na tej przepychance więcej stracą, niż zyskają, dlatego też dzisiaj wieczorem ogłoszono wesołą nowinę – Spider-Man będzie rozwijany w ramach MCU!

Korporacje dogadały się w sprawie niezbędnych umów. I choć wcześniej Japończycy twardo stali na pozycji nie oddawania więcej niż 5% zysków z filmów, tak teraz okazało się, że Disney będzie zgarniać całe 25% wpływów. Dzięki czemu 16 lipca 2021 roku zobaczymy trzeci film z Tomem Hollandem w MCU, sam Pajączek zaś, wystąpi w jeszcze, przynajmniej jednym, projekcie związanym z uniwersum. Szczegółów wciąż brak, ale twórcy na pewno zaangażują w niego Amy Pascal, producentkę wcześniejszych filmów z Człowiekiem Pająkiem.

Tak zaś o tej decyzji wypowiedział się Kevin Feige, prezes Marvel Studios:

Jestem podekscytowany, że podróż Spider-Mana w MCU będzie kontynuowana, a wszyscy cieszymy się z tego, że będziemy nad tymi projektami pracować. Ten bohater to ikona, która przenika wszystkie grupy społeczne na świecie. Tak się również składa, że jest on również jedynym superbohaterem z możliwością łączenia kinowych światów. A ponieważ Sony kontynuuje budowę swojego własnego uniwersum, nigdy nie wiadomo, jakie niespodzianki przyniesie przyszłość.

A jeśli mowa o budowaniu własnego uniwersum przez Sony. Również dzisiaj dowiedzieliśmy się, że własny film otrzyma Madame Webb. To postać, z którą Pajączek wielokrotnie spotykał się w komiksach. Posiada zdolność telepatii, jasnowidzenia czy pojawiania się w formie ducha i była dla superbohatera kimś w rodzaju wyroczni. Film o jej przygodach mają przygotować scenarzyści "Morbiusa".

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 30 września 2019, 17:30   sider3000
A te 25% zysku to z całości, czy tylko pierwszego dnia sprzedaży? Tak pytam, bo wcześniej miało być właśnie 5% z pierwszego dnia, jeśli dobrze rozumiałem niusy?
niedziela, 29 września 2019, 21:40   tupolew519
I bardzo słusznie. jestem z nich dumny. :)
niedziela, 29 września 2019, 19:18   Dantes
+SilentBob zazwyczaj filmy z żywymi aktorami nie wychodzą dużą lepiej wypadają seriale animowane np Spider-Man serialem z lat 1994 dla mnie to jest najlepsza adaptacja komiksu https:www.youtube.com/watch?v=SnEtDERtH2M zresztą podobnie rzecz się ma X-men serialem z lat 1992 wyprodukowany wcześniej również idealnie przekazuje treść https:www.youtube.com/watch?v=7IzSGvXc_PM w latach 90 Marvel naprawdę tworzył coś niepowtarzalnego :]
niedziela, 29 września 2019, 18:14   SilentBob
@Dantes to samo można powiedzieć o komiksach, a jednak nadal je produkują.
niedziela, 29 września 2019, 15:43   Dantes
To było do przewidzenia nikt sobie nie odmówi dużego zarobku inna sprawa filmów ze Spider-Man wyprodukowano za dużo i nowe są zbędne.
sobota, 28 września 2019, 17:31   Dropson
To było do przewidzenia.Żaden pieniądz nie śmierdzi ;)
sobota, 28 września 2019, 17:21   Szaman
Czyli czeka nas kolejny badziewny film ze Spider-Manem? Przynajmniej wiem, na jaki film nie muszę iść do kina. Wg mnie ostatnie Spider-Many to jedne z najsłabszych filmów o superbohaterach w historii (włączając w to Spider-Verse).
sobota, 28 września 2019, 14:37   dracon2002
Nagroda Złotego Goebbelsa wędruje do.... Działu PR Disneya! :D
sobota, 28 września 2019, 11:58   Nezi23
Nie daję rady ogladać tych nowych spidermenów (i filmów Marvela) bo cringe jest tam mocny że aź wykrzywia twarz, ale przynajmniej fani dostali to czego chceli, więc dobrze dla nich
sobota, 28 września 2019, 10:40   ja0lek
@Batushka jak dla mnie są bardzo dobre i najlepsze jak do tej pory. A dziecinny Spider-Man to chyba normalne skoro chodzi do liceum. W komiksach też zaczynał jako młody koleś, więc to chyba nic dziwnego.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
20

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z