14.03.2024, 13:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Spider-Man: The Great Web – Wyciekły kolejne materiały z anulowanej gry-usługi

Anulowaną, multiplayerową odsłonę Spider-Mana możemy zobaczyć na kolejnych fragmentach gameplayu.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Do sieci trafiły kolejne materiały z anulowanego Spider-Man: The Great Web. Na zwiastunie widać rozgrywkę kooperacyjną, a w tle słychać głos Yuriego Lowenthala. Aktor ten użyczał głosu Peterowi Parkerowi w Spider-Manach tworzonych przez Insomniac Games.

Pomysł na The Great Web bardzo spodobał się fanom człowieka-pająka, którzy ubolewają nad anulowaniem projektu. Gracze przygotowali nawet petycję, w której chcą uświadomić twórców, że wyrzucony do kosza projekt cieszy się zainteresowaniem potencjalnych odbiorców. W chwili obecnej pod petycją podpisało się 2000 osób.

Po ww. wyciekach świetnie przyjęty Marvel’s Spider-Man 2 wydaje się grą z niewykorzystanym w pełni potencjałem. Nawet dwuosobowy coop dawałby graczom masę radochy. Wyobraźcie sobie, że wcielacie się w Petera Parkera, a wasz znajomy w Milesa Moralesa i wspólnie kopiecie tyłek Venomowi. To brzmi świetnie! Miejmy nadzieję, że Insomniac Games zrealizuje ten koncept w trzeciej części przygód Spider-Manów.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów279

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze