Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World of Tanks: The Offspring zagra koncert w naszym garażu [WIDEO]

Witold piątek, 20 września 2019, 13:29 News
pc

Czekajcie, na pewno ktoś się pomylił.

Trzeba przyznać, że Wargaming świętuje 9. urodziny swojego sztandarowego tytułu na całego. Od 9 sierpnia w grze non stop się coś dzieje, a na ograniczony wzbogaciła się nawet o tryb battle royale. Zresztą fani nie mogą się już doczekać Wyścigów czołgów, które powrócą do produkcji już 23 września (do 6 października). Nie jest to jednak koniec atrakcji, bo białoruskie studio wyskoczyło z czymś naprawdę dużym – a jednocześnie naprawdę dziwnym.

Bo jak inaczej określić pomysł, żeby w garażach pomiędzy partyjkami oglądać specjalnie nagrany dla World of Tanks koncert kultowego The Offspring? I to nagrany z użyciem technologii motion-capture? Efekt przywodzi na myśl złote czasy Guitar Hero czy Rock Banda, chociaż kurde – to przecież gra o czołgach, a wygląda to i tak dużo lepiej, niż się spodziewałem (chociaż się tego nie spodziewałem). Jeżeli macie ochotę posłuchać dość krótkiego występu (5 utworów: „Pretty Fly (for A White Guy”, „Gone Away”, „All I Want”, „The Kids Aren't Alright” i „You're Gonna Go Far, Kid”... A gdzie „Come Out and Play” ja się pytam?), wystarczy włączyć grę. The Offspring będzie non stop grało w waszym garażu (gdyby ktoś się niepokoił o zdrowie muzyków – nie, to nie jest na żywo) do 7 października, a sam występ można dowolnie powtarzać. A jeżeli chcecie zobaczyć, jak to wygląda:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 21 września 2019, 10:06   lordshaitis
To była taka piękna gra, i jak ją można było z chciwości sp*******ć, eh wg szkoda.
piątek, 20 września 2019, 15:42   Puncol
The Offspring, bardzo fajnie - ale dałem się nabrać, że zagraja na żywo :)

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

World of Tanks: W symulatorze czołgów pojawiło się battle royale [WIDEO]

News
wtorek, 27 sierpnia 2019

world-of-tanks-w-symulatorze-czolgow-pojawilo-sie-battle-royale-wideo A nie, przepraszam, tylko „tryb nim inspirowany”.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z