Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Demon Pit: Jeżeli nie będzie uważać, pomyślicie, że to Quake II [WIDEO]

Witold piątek, 16 sierpnia 2019, 9:06 News

Tyle że wymieszany z Doomem i Painkillerem.

FPS-y retro mają się zaskakująco dobrze, czego najlepszym dowodem jest to, że piszemy już dzisiaj o drugim klasycyzującym shooterze. Ion Fury (które znaliście wcześniej jako Ion Maiden) trafiło już na rynek, ale nie znaczy to, że fani gatunku nie mają na co czekać.

Taki np. Wrath: Aeo of Ruin zapowiada się naprawdę ciekawie, ale nie tylko on będzie potencjalnie warty grzechu. Jednoosobowe Psychic Software we współpracy z Paulem „DoomCubem” Conwayem i Thomasem O'Boylem ma bowiem dla nas Demon Pit, inspirowaną latami 90. rozwałkę w dawnym stylu, w której zmierzymy się z hordami piekielnych pomiotów na zamkniętych arenach (co jest bardziej w stylu Serious Sama i Painkillera, a nie np. Dooma, ale ok). Dziesięć rodzajów przeciwników, siedem broni, szybkie poruszanie się po mapie (dzięki, ee.. pajęczynie?) i nieustająca zacieśniająca się pętla z demonów na naszej szyi. Miodzio!

Demon Pit trafi na rynek w trzecim lub czwartym kwartale 2019 (chociaż na stronie tytułu znajdziemy konkretną informację o październiku). Zmierzą się z nim właściciele pecetów, Nintendo Switchów, PS4 oraz Xboksów One.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 16 sierpnia 2019, 13:28   Rickerto
Jak ja kocham styl low poly. Więcej gier psx/ps2/dos
piątek, 16 sierpnia 2019, 11:55   witold
@iammyownpet Słuszna uwaga, poprawione.
piątek, 16 sierpnia 2019, 10:37   iammyownpet
Digerati to wydawca, a nie studio, które zrobiło grę.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
4

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z