Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

System Shock 2: Zapowiedziano odświeżoną edycję

Cursian poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 11:44 News

W najbliższym czasie gracze będą w nieustannym szoku.

Zasłużona marka sprzed lat robi wokół siebie potworne zamieszanie i nawet najwięksi fani zaczynają się powoli w tym wszystkim gubić. Zacznijmy więc od krótkiego podsumowania. OtherSide Entertainment dłubie obecnie nad „trójką”, która ma opowiedzieć zupełnie nową historię i rozwinąć uniwersum. Jednocześnie Nightdive pracuje nad całkowitym odrestaurowaniem „jedynki” i dostosowaniem jej do wymogów współczesnego odbiorcy. Choć prace wciąż jeszcze trwają, ostatni z wymienionych zespołów ogłosił już kolejny projekt – odświeżoną „dwójkę”.

System Shock 2: Enhanced Editon pozostaje na ten moment zagadką i nie wiemy, co tak naprawdę zostanie poprawione i w jakim stopniu. Biorąc pod uwagę, że gra ma być gotowa „wkrótce” nie należy się raczej spodziewać gruntownego remontu i najpewniej skończy się na dość powierzchownych zmianach i podbiciu rozdzielczości. Do czasu ujawnienia oficjalnych informacji możemy się jednak tylko domyślać. Wypada też trzymać kciuki, że pójdzie lepiej niż w wypadku Turoka.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 23:43   CzlowiekKukurydza
@emeleski99 Właśnie, a ja grałem w dwójkę. Może to jakiś bootleg był albo coś...
poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 22:41   emeleski99
Enhanced to była tylko jedynka
poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 19:07   CzlowiekKukurydza
To nie było już wersji 'Enhanced'? Rękę był dał, że grał w coś takiego...
poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 14:27   Piterk95
Niech najpierw pierwszą część w końcu wydadzą bo już 4 lata w tym grzebią...
poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 13:43   Shaddon
IMO jeśli owe "odświeżenie" ma polegać na paru poprawkach w interfejsie i podbiciu rozdzielczości tekstur, to nie ma co sobie czym zawracać głowy. Jest świetny Prey, być może nawet dożyjemy premiery rimejku "jedynki", więc szkoda czasu na produkt rodem z dawno minionej ery, nawet jeśli kiedyś urywał tyłek.
poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 13:27   freynir
Wystarczy, żeby bazowali na SS2 Rebirth lub SHMUP i dodali SS2 Infinite (jako np. następny rozdział), a powinno wyjść małe arcydzieło.

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kilka dni temu wybrałam się do Londynu na zamknięty pokaz Ori and the Will of the Wisps. Nie mogłam się już doczekać, aż będę Wam mogła zdradzić, czym sequel różni się od Ori and the Blind Forest, ale w końcu mi wolno!

Komentarzy:
2

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z