Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mortal Kombat 11: Poznajcie się lepiej z Nightwolfem [WIDEO]

Witold czwartek, 8 sierpnia 2019, 8:36 News

Twórcy postarają się was przekonać, że warto wydać na niego pieniądze.

Ostatnia odsłona bliskiej naszym sercom serii bijatyk początkowo może rozczarowała niektórymi rozwiązaniami (grind, grind, grind), ale przy tym była naprawdę świetną grą – a już zwłaszcza po tym, gdy twórcy zbalansowali wadliwe elementy. Od premiery tytuł zresztą rozrasta się powoli o kolejne postaci – jakiś czas temu dostaliśmy Shang-Tsunga, a już za chwilę połączymy się z naturą w skórze Nightwolfa. Następni w kolejce są weteranka serii Sindel i biorący gościnny udział w Mortalu sławny Spawn (a także dwójka nieujawnionych bohaterów).

Żeby zachęcić fanów do ewentualnego zakupu znanego nam dobrze Indianina, developerzy zademonstrowali jego umiejętności na ponad godzinnym streamie (na którym jednak jest też dużo gadania dla gadania oraz omówienie nadchodzących aktualizacji). Omówienie wszystkich ruchów i mechanik wojownika zaczyna się w 8:22.

Nightwolf w Mortal Kombat 11 pojawi się już 13 sierpnia i powinien kosztować 21,99 zł (lub w pakiecie z 5 innymi dodanymi postaciami oraz kupką estetycznego szmelcu, 161,99zł).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z