Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mortal Kombat 11: Część wojowników z DLC oficjalnie ujawniona, Shang Tsung prezentuje się w boju [WIDEO]

Cursian sobota, 1 czerwca 2019, 12:01 News

Słynny czarnoksiężnik dołączy do walki całkiem niedługo.

NetherRealm postanowiło wreszcie zlitować się nad najwierniejszymi fanami nowego Mortala i zdradziło, jacy wojownicy dołączą do gry w ramach płatnego DLC. Zgodnie z przewidywaniami na pierwszy ogień pójdzie Shang Tsung, który wkroczy na arenę już 18 czerwca. Jakiś czas później jego tropem podąży zapowiadany wcześniej Spawn. W kolejce ustawili się też Nightwolf i Sindel oraz dwie inne postaci, które zawitają do serii w charakterze gości. Autorzy nie zdradzają, o kogo konkretnie chodzi, ale jeśli sugerować się wcześniejszym przeciekiem (jak widać częściowo potwierdzonym), może to być Joker oraz Terminator (obecności Asha zaprzeczył wcielający się w niego aktor). Cała szóstka oraz kilka przedmiotów kosmetycznych wchodzą w skład wycenionego na 162 złote Mortal Kombat 11 Kombat Pack (lub bogatszego wydania „podstawki”).  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 4 czerwca 2019, 9:50   cali
Kintaro jako grywalna postać zamiast Goro.
poniedziałek, 3 czerwca 2019, 13:41   gamingman
Gdy zapowiadają dwóch kolejnych gości słychać piłę mechaniczną w tle... To ciekawe... Nie jestem jakoś fanem wrzucania postaci spoza uniwersum. Jak już kiedyś wspominałem mogliby dać Quan Chi i Shinooka, ewentualnie Fujina, albo zapomnianego już trochę Reiko. Wybór jest spory. Co do Shang Tsunga to jestem bardzo zadowolony, wygląda zajebiście. Chyba w żadnej innej części nie był tak dobrze zrobiony.
niedziela, 2 czerwca 2019, 11:03   deanambrose
@KoichiSan - Zgadza się. Dodatkowo warto dodać, że prawdopodobnie nie będzie to Joker stricte z DC, a Joker z serii Arkham.
niedziela, 2 czerwca 2019, 9:50   KoichiSan
@Sejman Nie będzie Mileeny (Kitana ma jej ataki) więc możesz wyjść. [ SPOILER ] Na Switchu odkopano listę DLC i jak na razie się potwierdza. Shan, Nightwolf, Sindel, Spawn, Ash Williams, Terminator ("ukazani" w tym zwiastunie). Zakładam, że w Kombat Pack 2 będzie Sheeva, Fujin oraz Joker.
sobota, 1 czerwca 2019, 18:44   deanambrose
Na końcu jest odgłos piły oraz trochę zniekształcony theme song z Terminatora, więc sami sobie odpowiedzcie na pytanie kim będą pozostali goście ;)
sobota, 1 czerwca 2019, 17:43   Rickerto
Hm, Cursian... "Mortal Komat"
sobota, 1 czerwca 2019, 16:45   nortalf
Nightwolf yeah!
sobota, 1 czerwca 2019, 15:49   GandalfCzarny
@Marcin2796 Zdechł. Tak jak ten durny i gówniany mem.
sobota, 1 czerwca 2019, 15:40   Sejman
MK bez Mileeny to jak grabarz bez szpadla. Dlatego czekam na wersje GOTY.
sobota, 1 czerwca 2019, 15:27   redoks
A ja spokojnie czekam na game of the year :)

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z