Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Destiny 2: Darmowa edycja gry oraz nowe rozszerzenie opóźnione

Witold piątek, 2 sierpnia 2019, 13:00 News

Gabe Newell musi przesunąć na inny termin przyjęcie powitalne.

Od początku 2019 wokół świata loot shootera Bungie dzieje się naprawdę sporo. Wszystko to przez rozstanie developera z Activision, po długiej acz niełatwej współpracy. Całkiem niedawno usłyszeliśmy zaś, że gra opuści jesienią Battle.net i przeniesie się na Steama. Będzie to z pewnością sporą rewolucją dla dotychczasowych fanów (swoją drogą ciekawe, ilu z nich odmówi przeniesienia się na nowy launcher).

Niestety, nastąpi to nieco później, niż zakładali to twórcy. Zarówno rozszerzenie Shadowkeep, jak i darmowa edycja tytułu (ach, czyżbym nie wspomniał, że oryginalne Destiny 2 wraz ze wszystkimi dotychczasowymi dodatkami będzie dostępna bezpłatnie?) nie ukażą się zgodnie z obietnicami 17 września. Zamiast tego po Układzie Słonecznym będziemy pomykać dopiero od 1 października. Developerzy tłumaczą to drobne opóźnienie dobrem gry, ale jednocześnie są świadomi, że niektórych ta decyzja może delikatnie zaboleć.

Wiemy, że dla niektórych z was (dla nas również) kolejne premiery Destiny są wydarzeniami, z okazji których bierze się wolne w pracy lub zapada się nagle na chorobę trzymającą was z dala od szkoły i roboty (rozumiemy to, część naszego zespołu też bierze wolne, aby samemu zrobić własny Destiny Jacket Quest). Przepraszamy, że schrzaniliśmy wam plany – chcieliśmy o tym poinformować tak szybko, jak to tylko możliwe.

Mam tylko nadzieję, że nikt z naszych czytelników nie zarezerwował już sobie urlopu na ten czas – jeżeli tak, to szybko gońcie do szefa powiedzieć, że przesunęli wam wycieczkę lub pogrzeb babci na inny termin. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 3 sierpnia 2019, 9:16   DomApelsin
@DEO ja jako weteran natomiast cały czas świetnie się bawie w Destiny. Dodali sporo nowych rzeczy na cel eventu, kilka ciekawych egzotyków no i oczywiście w przuszlym miesiącu nowy raid. Rozumiem ze sa osoby ktorym nie odpowiada to ze sporo czasu robi sie to samo, ale powiedz mi czy jest jakaś gra która jest inna, śmiało spróbuję
piątek, 2 sierpnia 2019, 15:22   noirmistig
"oryginalne Destiny 2 wraz ze wszystkimi dotychczasowymi dodatkami będzie dostępna bezpłatnie" - Tylko z dwoma pierwszymi. Misje Forsaken będzie trzeba wykupić, chociaż lokacje będą dostępne.
piątek, 2 sierpnia 2019, 13:43   DEO
Jako weteran destiny powiedzieć mogę że od ostatniego dodatku mam dość. Wczoraj pierwszy raz od około miesiąca włączyłem, pograłem pół godziny u wyłączyłem. Znudziło mi się ciągle to samo jednak w końcu....

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Destiny 2: Bungie nawiązało współpracę z Twitch Prime

News
czwartek, 30 stycznia 2020

destiny-2-bungie-nawiazalo-wspolprace-z-twitch-prime Dla użytkowników tego drugiego oznacza to comiesięczny deszcz przedmiotów w grze.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Kilka dni temu wybrałam się do Londynu na zamknięty pokaz Ori and the Will of the Wisps. Nie mogłam się już doczekać, aż będę Wam mogła zdradzić, czym sequel różni się od Ori and the Blind Forest, ale w końcu mi wolno!

Komentarzy:
3

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z