Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PS4: Sony rusza z cotygodniowymi otwartymi turniejami online

Witold piątek, 2 sierpnia 2019, 9:50 News

Gracze zmierzą się ze sobą w m.in. Mortal Kombat 11, Battlefieldzie V czy Warface – także o pieniądze.

Nudzi wam się już wycieranie podłogi znajomymi w ostatnim Mortalu, a w multi z zamkniętymi oczami trafiacie headshoty z kilometra? Być może japoński producent konsol szykuje swoją nową akcję właśnie dla was.

Firma rusza bowiem z Challenger Series, czyli odbywającymi się w każdym tygodniu turniejami online w różnych tytułach z biblioteki PS4. Do udziału w nich potrzebować będziemy rzecz jasna egzemplarza gry oraz opłaconego PS+. Rozgrywki będą miały różne formaty w zależności od gry, ale spodziewać mamy się starć 1 na 1, drużyna na drużynę oraz wszyscy na wszystkich (przez polski oddział PlayStation skrócone do prostego „battle royale”). Zawody w konkretnych produkcjach podzielone zostaną na sezony, a każdy z nich składać się będzie z 3 etapów – zakwalifikowanie się do kolejnego zawsze zaowocuje nagrodami (wpierw skromnymi, jak specjalny motyw dla PS4, później cyfrową walutą, a ostatecznie nawet realnymi pieniędźmi).

W tej chwili rozgrywany jest (zresztą już od jakiegoś czasu) turniej w Injustice 2, jednak od 6 do 22 sierpnia odbędą się zawody w Mortal Kombat 11 z główną nagrodą w wysokości 1000 dolarów. Polskie PlayStation co prawda jeszcze o nim nie informuje, ale możemy mieć nadzieję, że szybko się to zmieni. Aby wziąć udział musimy wejść na PS4 w aplikację Wydarzenia w menu konsoli i wybrać zakładkę Turnieje. Można także zapisywać się na nie z poziomu przeglądarki.

Poniżej wideo reklamujące akcję:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 2 sierpnia 2019, 14:50   TytanowyK
Taa i się strzelaj z ludźmi co grają na myszce i mają dzięki temu k/d 20.0. Zamiast wydać wsparcie dla myszek to mają to gdzieś. Urządzenia nieoficjalne, są akceptowane. Bo nie ma ingerencji w soft. W sumie mógłbym kupić nieoficjalne przejściówki czy nawet cronuxmax ale dobrze się bawię grając padem. No niestety jest ścierwo, co lami na pc i gra na konsoli myszką.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z