Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch: Prezentacja umiejętności nowego tanka [WIDEO]

Kaladin środa, 24 lipca 2019, 12:27 News

Pamiętacie scenę z drugiej części X-Menów, w której Magneto ucieka z plastikowego więzienia? Cóż, Jeff Kaplan pamięta...

Sporo wieści dochodzi do nas ostatnio ze świata blizzardowskiej strzelanki. Najpierw twórcy zamieszali trochę w przypisywaniu ról w meczach. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gracze wydali w cyfrowym sklepie ponad miliard dolarów. Bez wątpienia jednak, najważniejszą informacją ostatnich dni było ujawnienie nowego czempiona, szalonego tanka Sigmy. A teraz znamy już cały jego arsenał umiejętności – i wygląda na to, że szykują się ciekawe mecze.

Trzydziesty pierwszy bohater w grze to tank organizacji Szpon, który wykorzystuje moc kontrolowania grawitacji do zadawania obrażeń. Jego podstawowy atak to hipersfery, czyli dwa ładunki grawitacyjne, które mogą odbijać się od ścian i ranić wrogów przy wybuchu. Co ciekawe, sam heros również może być nimi zraniony. Przy kliknięciu prawym przyciskiem myszki, Sigma wypuści eksperymentalną barierę, która w lini prostej poleci przed siebie. Barierę można zatrzymać w dowolnym momencie, a sama wyłączy się, gdy obrażenia jej zadane przekroczą 1500 punktów. Gdyby taka ochrona nie wystarczyła, bohater może za pomocą swojego chwytu kinetycznego przechwycić nadlatujące w jego stronę pociski i zamienić je na dodatkowy pancerz. Wygląda jednak na to, że przechwytywanie będzie działać jedynie na ataki podstawowe, więc nie liczcie na "zjadanie" superumiejętności, jak to ma często w zwyczaju D.Va.

Sigma duże obrażenia będzie zadawał za pomocą akrecji, czyli wyrywania kamiennych odłamków i rzucenia nimi we wroga. Im dalej stoi przeciwnik, tym większe obrażenia, a trafiony wróg zostanie odrzucony do tyłu. Strumień grawitacyjny to natomiast superumiejętność herosa. Sigma uwalnia pełnię swoich mocy, zaczyna lewitować i unosi w powietrze wrogów znajdujących się na wskazanym obszarze, po czym rzuca nimi o ziemię i zadaje spore obrażenia. Przeciwnicy znajdujący się w powietrzu są bezbronni i bardzo podatni na ataki innych postaci.

Sigma jest już dostępny na serwerach testowych, dzięki czemu mamy okazję zobaczyć pierwsze gameplaye związane z tą postacią. Poniżej zobaczcie jak heros prezentuje się w akcji:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
0

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
13

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Po prostu – myśl. Nie tylko dziś.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z