Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Minecraft Earth: Zbliżają się zamknięte testy beta [WIDEO]

Cursian piątek, 12 lipca 2019, 16:30 News

Pokazano też filmik tłumaczący główne założenia.

Microsoft poinformował, że już wkrótce rozpoczną się zamknięte testy zapowiedzianego pod koniec maja Minecraft Earth. Chętni mogą rejestrować się na TEJ stronie. W pierwszej kolejności (już za dwa tygodnie!) gra będzie dostępna wyłącznie na urządzeniach z systemem iOS, ale Androidy mają dołączyć do nich w niedalekiej przyszłości. Początkowo grono wybranych szczęśliwców będzie stosunkowo ograniczone (również ze względu na lokalizację, choć nie podano w tej sprawie żadnych szczegółów), jednak docelowo testy mają objąć setki tysięcy osób. Wszyscy, którzy się zarejestrują, mogą liczyć na darmową skórkę do Minecraft Earth i Minecraft Bedrock.

Pierwsze fragmenty rozgrywki mogliście zobaczyć TUTAJ, ale nowy filmik przygotowany przez twórców pozwala lepiej zrozumieć kilka podstawowych mechanizmów. Dowiecie się z niego na przykład, że zbierając porozrzucane po okolicy przedmioty i skrzynki z łupem wasza postać będzie osiągać kolejne poziomy doświadczenia. Choć swoje budowle można wznosić na dowolnej płaskiej powierzchni, bazę zawsze stanowi gotowa podstawa, wybrana spośród stopniowo odblokowywanych wzorów.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 lipca 2019, 2:46   Kuba3003
to by było genialne, gdyby działało na goglach vr. Widok z kamery + minecraft
sobota, 13 lipca 2019, 2:23   Ranndolf
@promant12 raczej wątpliwe, szczególnie że Pokemonom bardzo daleko do śmierci - a Minecraft Earth dla mnie nie wygląda porywająco
piątek, 12 lipca 2019, 18:23   promant12
Mam przeczucie, że ta gierka pożyje trochę dłużej niż Pokemon Go :)

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Minecraft Earth: Rozpoczęła się pierwsza tura zamkniętych beta testów

News
wczoraj

minecraft-earth-rozpoczela-sie-pierwsza-tura-zamknietych-beta-testow Jak rzecze nasz naczelny "ludzie robią tam rzeczy, od których wybucha mózg". Brzmi jak dobra recenzja.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
30

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
28

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z