Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFallout 76: Legendarne już torby z edycji kolekcjonerskiej w końcu dotarły do graczy

Witold poniedziałek, 17 czerwca 2019, 11:01 News

A przy okazji: tryb Nuclear Winter zostaje z nami na dłużej.

Bethesda, chociaż przed premierą gry spodziewała się krytyki, zdaje się po cichu liczyć na to, że Fallout 76 okaże się nowym No Man's Sky – z początku powszechnie krytykowanym i atakowanym tytułem, który ostatecznie z brzydkiego kaczątka przemienił się w, no, kosmicznego łabędzia (i to takiego, że fani aż wieszają bilboardy z podziękowaniami). Developerzy ciężko więc pracują, żeby poprawić swoją ostatnią produkcję i wciąż wprowadzają do niej jakieś nowości (w tym m.in. w końcu normalnych NPC-ów). Trudno jednak poprawić wizerunek tytułu, wokół którego narosło tyle negatywnych emocji. Jednym z ich źródeł była słynna afera torbowa, przy której każdy kolejny ruch wydawcy niósł ze sobą tylko większe zniszczenia.

Symbolem nowego startu dla Fallouta 76 może być więc dostarczenie obiecywanej zawartości edycji kolekcjonerskich. Zajęło to firmie nieco czasu (w końcu gracze zgłaszali swoje pretensje od razu po listopadowej premierze), ale w końcu się udało: fani dostali torby z porządnego materiału, a nie nylonu. Niektórzy z nich pochwalili się tym doniosłym wydarzeniem w mediach społecznościowych (na górze pierwotna wersja, poniżej nowa):

Nie jest to koniec dobrych wieści z obozu Bethesdy: okazuje się, że dodany testowo nowy tryb gry – Nuclear Winter, czyli tutejsze battle royale dla 52 osób – zyskał popularność na tyle dużą, że twórcy postanowili pozostawić go do naszej dyspozycji na dłużej; ma być przy tym ciągle aktualizowany i rozwijany. A że nie jest to raczej to, czego chcieli od Fallouta 76 fani serii? Cóż...

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 18 czerwca 2019, 0:04   zadymek
"Fallout 76: Legendarne już torby z edycji kolekcjonerskiej w końcu dotarły do graczy"
Jeśli mowa o grających w Fallout 76 to już raczej "graczy" (a także "fani" ;)
poniedziałek, 17 czerwca 2019, 18:21   Gavriel6
To DALEJ nie jest to, co reklamowali, i ludzie dalej są wkurzeni, nigdy nie wierzcie w małe kłamstwa Todd-a
poniedziałek, 17 czerwca 2019, 17:13   wojtekb03
Tej gry nie wolno kupować choćby poprawili ją do perfekcji. Bo to tylko zachęci ludzi do takiej strategii wypuszczania rupieci i naprawiania ich. Nie nie nie!
poniedziałek, 17 czerwca 2019, 15:45   GeDo
Torby całkiem fajne:) BR?Meh...
poniedziałek, 17 czerwca 2019, 15:30   boggoo
@kicunio pewnie tak. Obstawiam problem z zapinaniem torby xD
@Gumis2 chodzi ci Fortnite? :)
poniedziałek, 17 czerwca 2019, 15:21   kicunio
Ciekawe czy są zbugowane?
poniedziałek, 17 czerwca 2019, 11:53   Jacek112
@Gumis2 Heh, akurat tutaj to może być całkiem słuszna droga :P. Choć z drugiej strony dziwi mnie taka popularność, strzelanie w Falloucie 4 nie było jakieś wybitne, część osób mówiła nawet, że to słabsza strona gry.
poniedziałek, 17 czerwca 2019, 11:43   Gumis2
Nowo dodany tryb gry, battle royale, okazuje się popularniejszy od podstawowego, w związku z czym developer skupia siły na nim kosztem rozwoju pierwotnego trybu. Gdybym tylko mógł przypomnieć sobie, gdzie to już widziałem...

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Fallout 76: Płatne skrzynki kasują przechowywane w nich przedmioty

News
piątek, 25 października 2019

fallout-76-platne-skrzynki-kasuja-przechowywane-w-nich-przedmioty Gdy Bethesda już się rozpędzi, nic jej nie zatrzyma.

Komentarzy:
40

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
13

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Po prostu – myśl. Nie tylko dziś.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z