Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

xCloud: Francuski filmik pokazuje działanie usługi streamingowej [WIDEO]

Kaladin poniedziałek, 10 czerwca 2019, 12:32 News

"The future is now, old man".

Ostatnia konferencja Microsoftu rzuciła trochę światła na Project Scarlett, czyli nastepcę XBO. Właśnie w kontekście nowej konsoli pojawił się temat xCloud, czyli platformy streamingowej, która pozwoli grać w produkcje na dowolnym sprzęcie i w dowolnym miejscu na świecie. Sama prezentacja za wiele nam tego aspektu nie ukazała – ale w Internecie właśnie pojawił się filmik, który pokazuje działanie xCloud w akcji.

Krótką zajawkę wrzucił francuski kanał Xbox Live Fr. Okazuje się, że obecni na targach dziennikarze mogą przetestować stanowiska z działającą usługą. Na specjalnych standach znajdują się smartfony, na których odpalono m.in. Resident Evil 7 czy Gears of War. xCloud zadebiutuje już w październiku, a tymczasem zerknijcie jak wygląda w akcji:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Microsoft,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z