Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITThe Sims 4: Wyspiarskie życie w końcu zabierze nas na wakacje, na jakie zasługujemy [WIDEO]

Witold sobota, 8 czerwca 2019, 21:46 News

W programie: przesadna opalenizna, wulkany, sprzątanie plaży oraz syreny.

Zgodnie z dzisiejszym wyciekiem najnowszy dodatek do czwartej części kultowej wśród nas wszystkich (no już, nie wstydźcie się tego przyznać) serii pozwoli wypocząć rodzinie Ćwirów i wszystkim ich przyjaciołom na słonecznych wyspach Polinezji (tzn. archipelagu Sulani, ale dobrze wiemy, na czym ją wzorowano). Na Simy wbrew pozorom nie czekają tam tylko przyjemności, chociaż i tych nie zabraknie – naszemu komfortowi zagrożą deszcze meteorytów czy wybuchy wulkanów, a także plaże zaśmiecone przez turystów (w tym nas), które będziemy mogli wysprzątać z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.

Oprócz tego dzięki wyspiarskiemu rozszerzeniu wszyscy chętni stworzą i w pełni spersonalizują swoją własną syrenę (wiem, że tego właśnie chcieliście od Simsów) – idealnie wpasuje się to w klimat wakacyjnej przygody, podczas której popływamy skuterami wodnymi, zbudujemy zamki z piasku czy pobawimy się z delfinami. Pieniądze zarobimy tu jako nurek, ratownik lub wędkarz. Jak mówią twórcy, Simy na taką skalę się jeszcze w wodzie nie taplały. 

Rzecz jasna dostaniemy także górę nowych akcesoriów czy strojów. Sam dodatek położy też spory nacisk na lokalną kulturę wysp – będziemy mogli poznać zwyczaje miejscowych, wziąć udział w ich imprezach i uczestniczyć w lokalnych rytuałach. Wyspiarskiego życia pecetowcy (i macowcy) zakosztują już 21 czerwca, a posiadacze Xboksów One oraz PS4 – 16 lipca.  

Autorzy podzielili się też informacją, że kolejne malutkie rozszerzenie powstanie we współpracy z domem mody Moschino, w którym ubierzemy nasze Simy w stroje włoskiej firmy, a w grze pojawi się m.in. nowy zawód: fotograf. Wspomniano także, że następny większy dodatek skupi się na magii. O Realm of Magic usłyszymy jednak więcej nieco później; tymczasem wiemy tylko, że wyjdzie ono jesienią.

Zakończmy więc słowami wielkiego poety, które pozwolą nam wczuć się w klimat:

Gdzie się niebo i morze chcą zejść, coś woła. Czy blisko stąd marzenia są? Wiem, że łódź moją pchał będzie wiatr i mnie wesprze. Pół kroku stąd, marzenia są.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 14:35   THERON23
The Sims 3 Island Paradise https:www.youtube.com/watch?v=4BTIGeKpepY
niedziela, 9 czerwca 2019, 14:23   poducha
JIMMYYYYY!
niedziela, 9 czerwca 2019, 13:44   KadwaO
Kolega mi mówił, że do tej części jest znacznie więcej modów erotycznych niż do 3, więc może to jest sposób przetrwania czwórki ?
niedziela, 9 czerwca 2019, 11:39   Zbylut
Nie no. Poprzednie sims zarówno 2 jak i 3 dawały chociaż wybór z trzech dostępnych miejsc na podróże. A tutaj to jakoś porozbijano na trzy pakiety jeżeli liczymy jeszcze jako możliwość wyjazdu gdzieś w ucieczce w plener i tym czymś w dżunglę. Boję się o piątkę. A szkoda, bo lubię czasem w simsy pograć. :<
niedziela, 9 czerwca 2019, 9:01   cali
Sims 5 i dodatki będą w ramach mikropłatności (płatności z poziomu gry)

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z