Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War: Three Kingdoms jest najszybciej sprzedającym się tytułem w serii i przy okazji przebił kolejny próg sprzedaży

Witold czwartek, 30 maja 2019, 16:15 News
PC

Co by nie mówić – twórcy na pewno nie żałują decyzji o umiejscowieniu akcji na Dalekim Wschodzie.

Chociaż Creative Assembly nie mogło nigdy narzekać na popularność swojego sztandarowego cyklu, to nową odsłoną przebili chyba wszelkie oczekiwania. Nie dość, że tytuł został świetnie przyjęty przez recenzentów, to przy tym sprzedaje się doskonale, gromadząc przy sobie raz za razem rekordową liczbę graczy (w czym, jak się domyślacie, jest niemała zasługa Chin). Nawet w tej chwili pozostaje czwartą najpopularniejszą grą na Steamie (gra w niego 161 tysięcy graczy), a wyprzedzają go tylko tacy tytani jak CS:GO, DOTA2 czy PUBG. Nie jest to jednak koniec dobrych wieści dla developerów.

Twórcy pochwalili się na Twitterze kolejnym osiągnięciem. Three Kingdoms już wcześniej pobiło ustanowiony przez drugiego Rome’a rekord największej liczby preorderów, a teraz studio ogłosiło, że ich nowy tytuł jest również najszybciej sprzedającym się Total Warem w historii całej serii. Dodatkowo przekroczył, jak chwalą się twórcy, barierę miliona sprzedanych kopii (nie uściślono jednak, czy chodzi o egzemplarze rozesłane do sklepów, czy faktycznie sprzedane), goniąc w ten sposób ostatnią antyczną odsłonę, która do marca 2014 rozszedł się w liczbie 1,13 miliona sztuk. Nie jest to na pewno ostatni sukces tytułu, o jakim usłyszymy, a jego wielka popularność w Chinach tylko mu pomoże w biciu kolejnych rekordów.

Naszą recenzję przeczytacie w nadchodzącym numerze 07/19.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
19

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Zarząd CD Projektu miał przez chwilę aż dwadzieścia dwa miliardy powodów do radości.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z