Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURS„Frigiel i Fluffy. Powrót Smoka Kresu” – Wygraj jeden z pięciu egzemplarzy książki [ZAKOŃCZONY]

Ghost czwartek, 30 maja 2019, 14:07 Konkurs
pc
Minecraft. Frigiel i Fluffy
Minecraft. Frigiel i Fluffy

Seria o Frigielu i Fluffym to fascynująca opowieść o przyjaźni i ciekawości świata, której akcja toczy się w uniwersum Minecrafta. Pierwszy tom serii pojawił się w maju w sprzedaży.

W wiosce Lanniel święto trwa w najlepsze, gdy nagle nad dachami domów zjawia się ogromny czarny smok. Ernald, dziadek Frigiela, postanawia ruszyć do walki z potworem. Tuż przed tym powierza chłopcu tajemniczą czarną skrzynię, każąc chłopakowi obiecać, że zaniesie ją jego przyjacielowi Valmarowi do miasta Puaba. Frigiel wpada w wir nieoczekiwanej przygody – wyrusza w drogę, nie mając pojęcia, że niesie ze sobą jeden z najbardziej poszukiwanych przedmiotów na świecie, którego pożąda straszny mag Askar. Ten zaś zbiegł niedawno z więzienia w Odległych Lądach…

Odkryj przygody Frigiela i jego wiernego kompana Fluffy’ego!

Pięć osób, które weźmą udział w naszym konkursie, będzie miało szansę wygrać książkę. Aby to zrobić, należy narysować lub stworzyć w grze pupila, z którym chcielibyście wędrować. W przypadku rysunku czy grafiki należy pamiętać, aby był on utrzymany w minecraftowym stylu. Obrazek z pracą konkursową należy zamieścić w internecie, a link do niej umieścić w komentarzu pod tym newsem. Praca musi być dostępna publicznie, aby każdy mógł ją obejrzeć bez potrzeby rejestracji czy logowania w jakiejś usłudze. W przypadku kilku prac, oceniana będzie tylko pierwsza. 

Na propozycje czekamy do wtorku (4 czerwca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Co tu dużo kryć. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie są jednocześnie jego laureatami. Proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Frigiel i Fluffy" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, logiczna, Mojang, dystrybucja cyfrowa,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 4 czerwca 2019, 18:12   happyvirus
Konkurs https:imgur.com/a/2WB7wlp
wtorek, 4 czerwca 2019, 15:49   ulak
Zgłaszam do konkursu rysunek córki https:kulskowo.blogspot.com/2019/06/811-frigiel-i-fluffy-powrot-smoka-kresu.html
wtorek, 4 czerwca 2019, 1:58   thematrix20
https:i.imgur.com/NSgHVHA.jpg
poniedziałek, 3 czerwca 2019, 18:53   pajojajo
https:i.imgur.com/ggPg0qs.png

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Co wyjdzie z połączenie Dooma z Minecraftem? [WIDEO]

News
wtorek, 1 października 2019

co-wyjdzie-z-polaczenie-dooma-z-minecraftem-wideo Zaskakująco dużo przemocy, ot co.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
27

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Myśl na dziś: Lepiej późno niż wcale!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z