Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Marvel i chiński NetEase wspólnie stworzą nowe gry, komiksy i seriale

Cursian wtorek, 21 maja 2019, 12:15 News

Rzecz jasna nie trafią wyłącznie do Państwa Środka.

Choć na pierwszy rzut oka nazwa NetEase może nie kojarzyć wam się z niczym konkretnym, chińska firma ma zaskakująco dużo wspólnego z rynkiem gier. Wystarczy choćby wspomnieć, że od 2018 ma udziały w Bungie. Niewykluczone, że to właśnie to porozumienie (oraz 100 milionów dolarów, które w jego wyniku miało trafić na konto twórców Destiny) przyspieszyło decyzję o głośnym rozwodzie z Activision. Kolejny punkt styczny to współpraca ze studiem Second Dinner, do którego należą znani z Hearthstone’a Ben Brode i Hamilton Chu. NetEase wsparło „karciany” duet sumą 30 milionów dolarów, przeznaczając je między innymi na stworzenie nowej gry z uniwersum Marvela.

Wygląda na to, że to ostatnie wydarzenie nie było przypadkowe, bowiem NetEase zamierza na dobre związać swoje losy z komiksowym gigantem. Firmy zawarły umowę zakładającą „wspólne tworzenie nowej zawartości bazującej na uwielbianych na całym świecie opowieściach Marvela”. Mowa o nie tylko o komiksach, ale także serialach i grach. Na ten moment nie podano żadnych szczegółów, ale wiadomo, że wspólne dzieła mają trafić do fanów „w Chinach i poza nimi”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 21 maja 2019, 12:32   Rickerto
Nie dla mnie, malutkiego, koalicje tytanów. Wiem tylko, że będę jeszcze bardziej "entertainowany", a mój umysł zmieni się w większą gąbkę.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z