Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ben Brode, jeden z głównych projektantów Hearthstone’a, pracuje nad grą ze świata Marvela

Cursian czwartek, 3 stycznia 2019, 22:21 News

Projekt powstaje od sześciu miesięcy.

W kwietniu zeszłego roku Ben Brode opuścił Blizzarda i ogłosił, że zamierza powołać do życia własną firmę, która „prawdopodobnie będzie zajmowała się grami”. Kilka dni później tą samą drogą poszedł Hamilton Chu, producent wykonawczy Hearthstone’a. Panowie połączyli siły, zakładając studio Second Dinner. Dziś dowiedzieliśmy się, że weterani pracują nad produkcją osadzoną w świecie Marvela. Niestety na tę chwilę nie wiadomo o niej nic ponadto, że powstaje od sześciu miesięcy i jak na razie udało się stworzyć działający prototyp. O tym, że od premiery dzieli nas jeszcze sporo czasu, świadczy też fakt, że Second Dinner dopiero rozpoczyna rekrutację na kilka kluczowych stanowisk. Problemem nie powinny być za to pieniądze, bowiem Brode pochwalił się nawiązaniem współpracy z chińską firmą NetEase, która zainwestowała w jego ekipę 30 milionów dolarów. Co ciekawe NetEase jest powiązane także z Blizzardem i pomaga m.in. w pracach nad Diablo Immortal.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 4 stycznia 2019, 8:26   Dantes
Blizzard się kończy od dobrych kilku lat czołowi projektanci odchodzą ze ich studia, swoją drogą ciekawe jaką grę z uniwersum Marvela chce stworzyć oby to nie była kolejna kanciarka.
piątek, 4 stycznia 2019, 5:15   Terminus223
Firma od darmówek plus gość od gry,która mocno opiera się na rng i tym ile wydałeś na karty.Polaczenie idealne

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z