Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ghost Recon: Breakpoint – Zwiastun fabularny podkreśla mroczne strony rozwoju technologii [WIDEO]

Cursian piątek, 17 maja 2019, 12:23 News

Szlachetne plany znowu wzięły w łeb.

Ubisoft postanowił zdradzić kolejny strzępek informacji na temat fabuły zapowiedzianego niedawno Ghost Recon: Breakpoint. Jak już wiemy, naszym przeciwnikiem będzie Cole D. Walker, który porzucił szeregi Duchów i założył własną organizację, a następnie wybrał się z nią na podbój archipelagu Auroa. Naturalnie nie wybrał tego miejsca przypadkowo. To właśnie tam swą siedzibą ma firma Skell-Tech, specjalizująca się w nowoczesnej technologii w tym dronach bojowych. Pobudki stojące za jej założeniem były szlachetne, a obok wsparcia amerykańskich wojsk planowano choćby poprawienie bezpieczeństwa na ulicach. Niestety w pewnym momencie ideały odstawiono na bok, a produkty Skell zaczęły być wykorzystywane choćby to zabójstw politycznych. Po tym jak zaginął Jace, założyciel firmy, a kontakt z Auroą się urwał, na miejsce zdecydowano się posłać Duchy:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Ghost Recon: Breakpoint – Poznaliśmy ceny i zawartość edycji specjalnych [WIDEO]

News
sobota, 11 maja 2019

ghost-recon-breakpoint--poznalismy-ceny-i-zawartosc-edycji-specjalnych-wideo Ponadto Ubisoft potwierdził, że gra ominie Steama.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z