Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fortnite: Przyszłość jest wasza w nowym sezonie zmagań [WIDEO]

Kaladin czwartek, 9 maja 2019, 19:54 News

Czy tylko ja wyczuwam w trailerze pewną inspirację Falloutem?

Początek maja to okres, w którym w Fortnicie, cytując klasyka, „coś się kończy, coś się zaczyna”. Dziś pożegnaliśmy piracki sezon ósmy, szalenie popularny głównie za sprawą nowego trybu zabawy, luźno bazującego na filmie „Avengers: Koniec gry”. Ale nie ma co płakać, bo oto nadchodzi nowy, dziewiąty sezon, a wraz z nim neonowa przyszłość!

Co zmieniło się najbardziej? Otóż przede wszystkim świat gry nawiedziła mała apokalipsa – wybuchł wulkan na wyspie i pogrzebał w popiele kilka miejsc. Od tego czasu minęło jednak kilka miesięcy (może lat?), a fabuła rozpoczyna się w przyszłości pełnej neonów, hologramów i nowoczesnych miejscówek. Mogę o tym opowiadać, ale lepiej będzie, jak zapoznacie się z pseudofalloutowym trailerem nowego sezonu:

Zmiany zaszły również w kwestii środków transportu czy broni. Od teraz możecie się przemieszczać za pomocą strumieni powietrza, które rozrzucone są po całej mapie. Zamieszano również w balansie strzelb: zmieniono działanie strzelby taktycznej, dodano strzelbę półautomatyczną bojową. Z gry zniknęło także trochę przedmiotów, jak granaty czepiaki, rewolwer z lunetą czy pułapka z zatrutymi strzałkami.

Nowy sezon to zawsze nowy karnet bojowy. Ponownie za 950 V-dolców dostaniemy dostęp do stu poziomów misji, nowych skórek, tańców, emotek czy lotni. Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup karnetu, zostaną wynagrodzeni skórkami Koguta oraz Roxi. Nowością w tym sezonie są Fortbajty, czyli seria stu czipów komputerowych do zebrania przez posiadaczy karnetu bojowego. W miarę powiększania kolekcji Fortbajtów każdy będzie dekodować tajemniczą grafikę, która pozwoli na odkrycie wielkiej tajemnicy dziewiątego sezonu:

Zmiany czekają też tryby kreatywny i Ratowanie świata. W tym pierwszym dodane zostały chociażby latające platformy, które pozwolą na budowanie gier platformowych. Ratowanie świata zaś to nowy wątek fabularny, którego bohaterem ma być „gość nie z tego świata”. Dokładnych informacji o nowej aktualizacji możecie szukać pod TYM linkiem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 11 maja 2019, 2:08   Airoder
gimemoa cieszy się bo ktoś go uratował od tego szaleńca.
czwartek, 9 maja 2019, 23:06   zadymek
Co to takiego Fortnite...ah, zapomniałem, że Apex-owi spada popularność ;)
czwartek, 9 maja 2019, 21:05   gimemoa
I ten uśmiech banana w kubku XD
czwartek, 9 maja 2019, 20:40   Kordianbolszewik
Typek zrobił sobie pelerynę i koktajl z z zgaduję 1.przyjaciela 2. gościa przebranego za banana. This is dark AF. Polscy patrioci chrońcie nasze dzieci przed lewackoliberalnym fortnitem XD

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z