Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Plague Tale: Innocence – Oto potwory, jakim stawimy czoła [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 6 maja 2019, 16:58 News

Geralt byłby dumny.

Przygody białowłosego rębajły (a także niemal dowolna gra o zombie) uczą, że największymi monstrami nie są wcale nadnaturalne dziwadła z wielkimi pazurami i paszczami pełnymi ostrych kłów, ale przedstawiciele naszego własnego gatunku. Studio Asobo przekonuje, że prawda ta obowiązuje także w A Plague Tale. Nastoletnia Amicia najpewniej nie napotka na swojej drodze tradycyjnych potworów (żaden z materiałów promocyjnych nawet nie sugeruje ich istnienia), ale nie znaczy to, że musi wystrzegać się wyłącznie szalejącej dżumy i stad wygłodniałych szczurów. Największym zagrożeniem wydaje się Inkwizycja, a zwłaszcza odziany w czarny płaszcz jegomość, który odegrał główną rolę w ostatnim zwiastunie fabularnym. Wiele wskazuje na to, że to właśnie z jego winy bohaterka musi wyruszyć na swoją tułaczkę.

Gra trafi na PC, XBO i PS4 14 maja. Jeśli chcielibyście poznać jej najważniejsze cechy, zapraszam TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeczytać (lub usłyszeć, bo przygotowaliśmy również wersję audio) powinni go zarówno gracze, jak i developerzy.

Komentarzy:
9

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
3

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z