Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Plague Tale: Innocence – Twórcy podsumowują najważniejsze cechy gry [WIDEO]

Cursian piątek, 3 maja 2019, 12:10 News

Nie daj się złapać, troszcz się o brata, wystrzegaj się szczurów.

Na niespełna dwa tygodnie przed premierą swego najnowsze dzieła, Asobo postanowiło wyłuszczyć nam, dlaczego w ogóle powinniśmy się nim przejmować. Najważniejszymi cechami A Plague Tale: Innocence mają być gęsty klimat i przejmująca fabuła. Produkcja opowie o dwójce dzieciaków, starających się przetrwać w realiach czternastowiecznej Francji, toczonej epidemię dżumy. Okrutne czasy zmuszą bohaterów do działań, które na dobre pozbawią ich tytułowej niewinności. Bezpośrednią kontrolę przejmiemy nad Amicią. Nastolatka nie potrafi posługiwać się bronią i nie ma szans w bezpośrednim starciu z pałętającymi się po okolicy bandziorami i inkwizytorami. Zamiast tego musi postawić na spryt. Kiedy to możliwe powinna unikać wykrycia i przekradać się za plecami wrogów, ale w chwilach, gdy nie będzie innej możliwości, może też zrobić użytek z podstawowej znajomości alchemii bądź posłać na strażników stado wygłodniałych szczurów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 3 maja 2019, 13:17   Vixart
Legend of the Tetrarchs oraz A Plague Tale: Innocence to 2 gry na które czekam w tym miesiącu.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rozmawiamy Jesperem Kydem, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem muzyki do gier i filmowej.

Komentarzy:
8

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z