Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Warcraft Classic: Beta już niedługo?

Witold czwartek, 18 kwietnia 2019, 19:30 News
pc

Azeroth, przybywamy!

Dla wielu graczy najważniejszą premierą tego roku nie jest żadne Sekiro, Fallen Order czy Rage 2, a stary, dobry WoW. Dosłownie „stary”, ponieważ Classic zaoferuje nam w założeniu identyczną rozgrywkę, jak oryginalna wersja hitu Blizzarda 15 lat temu (no, tak naprawdę 13, gdyż tytuł ma emulować wersję z ostatnim patchem vanilli). Do tej pory twórcy udowadniali, że słuchają fanów, zarówno jeżeli chodzi o wierność doświadczeń w trybie PvE, jak i PvP. Nie mieliśmy jednak jeszcze okazji zobaczyć, jak produkcja sprawdza się w akcji, nie licząc krótkiego momentu, gdy uczestnikom ostatniego Blizzconu udostępniono na krótki czas do zabawy dwie lokacje. Ptaszki ćwierkają, że niedługo może się to w końcu zmienić.

Dociekliwi gracze dokopali się bowiem do bardzo ciekawej informacji – w przeznaczonej do pobierania gier Blizzarda Content Delivery Network pojawił się nowy folder zatytułowany „wow_classic_beta”. Jeżeli porównamy to z przypadkiem patcha 8.2, który zawitał tam ponad 2 tygodnie temu, a na serwerach testowych jest dostępny od dwóch dni, możemy łatwo oszacować, że Bety Classica moglibyśmy spodziewać się na przełomie kwietnia i maja. Ale nie musimy, ponieważ brak oficjalnych jej zapowiedzi wskazuje, że mogą to być raczej bardzo wczesne przygotowania do niej, a dostęp do pierwszy testów będzie ograniczony tylko do pracowników developera. Mimo wszystko lepiej na wszelki wypadek odznaczyć na stronie Blizzarda gotowość do wzięcia udziału w takowych – jak to od kilku miesięcy sugeruje samo studio. W końcu jeżeli firma miałaby się wyrobić z obiecywaną letnią premierą, czasu na Betę zostaje coraz mniej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 21 kwietnia 2019, 2:15   Kynareth
Classic nie byłby nawet szczególnie potrzebny, gdyby Activision Blizzard nie zepsuło WoWa dodatkami i patchami. Ja na pewno nie zamierzam powtórnie grać w tę samą grę, w którą grałem w 2005 i 2006 roku. Wtedy było wtedy, teraz mam wyższe wymagania, których nie spełnia żadne MMO i dlatego nie gram już w MMO tylko w co niektóre single-player cRPG.
sobota, 20 kwietnia 2019, 14:48   Wojtek7878
@taz159357, @Winograd to nie jest gra sprzed 13 lat po prostu wzięta i wydana ponownie. Taka wersja nie działa z aktualną infrastrukturą Blizzarda. To jest WoW Legion przerobiony tak aby działał i wyglądał jak oryginalny wow. A takie coś niesie ze sobą potencjalne błędy więc należy to przetestować w celu ich wyłapania i sprawdzenia autentyczności z oryginałem.
sobota, 20 kwietnia 2019, 13:23   Shanhaevel
Co was dziwi beta WoWa ? spojzcie np na bless online albo inne mmo z azji w kazdej nowej wersji (czy to w japoni rosji europie ameryce itd) zawsze wala EA i ludzie je kupuja wiec beta WoWa nie powinna dziwic;p
piątek, 19 kwietnia 2019, 12:30   Fafcul
xDˣᴰ
piątek, 19 kwietnia 2019, 11:13   Winograd
Hehehe
piątek, 19 kwietnia 2019, 9:39   taz159357
@Winograd Zważywszy na to, że post wisi na stronie już kilkanaście godzin, ta minuta to rzeczywiście dziwny zbieg okoliczności xD
piątek, 19 kwietnia 2019, 8:45   Winograd
Ubiegłeś mnie @taz159357
piątek, 19 kwietnia 2019, 8:44   Winograd
Tego jeszcze nie było. Beta gry, która wyszła kilkanaście lat temu
piątek, 19 kwietnia 2019, 8:43   taz159357
Beta gry, która wyszła 13 lat temu :o

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
4

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z