Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Wrath: Aeon of Ruin – Ponad dwadzieścia minut rozwałki z nowego shootera twórców Duke Nukem 3D [WIDEO]

Cursian czwartek, 18 kwietnia 2019, 11:49 News

Niby nowy, a wywołuje wspomnienia.

Moda na staroszkolne shootery zaczyna przybierać na sile i niewiele brakuje już jej do szału, jaki ostatnimi czasy rozpętał się wokół turowych erpegów – wystarczy choćby wspomnieć przygotowywany przez Johna Romero darmowy „dodatek” do pierwszego Dooma. Sigil zaliczył wprawdzie niedawno kolejny poślizg, ale fani podobnych klimatów mogą na szczęście zwrócić oczy ku konkurencji. Jednym z najbardziej obiecujących projektów wydaje się być przygotowywany przez 3D Realms (ojców Duke’a) Wrath: Aeon of Ruin. Jak już wspominaliśmy, gra będzie czerpała nie tylko z przygód bezczelnego blondasa, ale także innych klasyków, takich jak Doom, Unreal czy Quake, na którego silniku zresztą powstaje. Twórcy obiecują dziewięć różnorodnych pukawek, morderczy poziom trudności i inne cuda-wianki. W tym momencie nie musimy już jednak zadowalać się obietnicami, bo twórcy podzieli się naprawdę obszernych fragmentem rozgrywki:

Premiera na PC, PS4, XBO i Switchu jeszcze tego lata.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 20 kwietnia 2019, 9:26   freynir
Cytując ich wiki:
„Capped at 666 fps, WRATH will melt your soul and your Voodoo 2... But it's okay. Software Rendering is supported!”
Tutaj żaden Titan nie poradzi, trzeba sięgnąć do szafy i wyciągnąć stary kineskop marki S.A.T.A.N. i podłączyć do wyjścia HGA, inaczej będzie się grafa cięła.
czwartek, 18 kwietnia 2019, 20:39   Skavrox
Czekam na to!
czwartek, 18 kwietnia 2019, 18:03   Rickerto
Era 3d łupanego trenduje, z czego niezmiernie się cieszę! Więcej PS2kowo podobnych gier z wieloma, płynnymi animacjami.
czwartek, 18 kwietnia 2019, 14:45   magic10rm
Zajebiste!
czekanko!
czwartek, 18 kwietnia 2019, 14:24   nietrol
To wszystko macie w ostatnim Doomie, gdzie staroszkolny klimat wymieszano z oprawą nowej generacji, a samo strzelanie i mechaniki wyniesiono do poziomu artystycznej ekstazy...
czwartek, 18 kwietnia 2019, 14:02   aRo
Ta szybkość to jest to, czego brakuje w nowszych produkcjach. Zgadzam się, że powinno to iść w tę stronę, a nie w realizm. To ma być rozrywka w końcu.
czwartek, 18 kwietnia 2019, 14:01   DaXmAn
lol, te latające coś idealnie zerżnięte z Quake'a, nawet tak samo strzela.
czwartek, 18 kwietnia 2019, 13:26   CYBERTRIBAL
I takie coś właśnie lubię. Szybka akcja, fajne pukawki, które można przy sobie mieć wszystkie naraz i wszystkie inne cechy, które tak kochamy w staroszkolnych FPS-ach. Cieszę się, że to wraca, bo to całe zadęcie na ten pseudorealizm już mi lekko bokiem wychodziło.
czwartek, 18 kwietnia 2019, 12:23   Puncol
A mnie nie

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
0

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
23

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z