Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Civilization VI: Mod przygotowany przez jednego z twórców gry upodabnia grafikę do „piątki” [GALERIA]

Cursian poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:10 News
PC

Coś dla tych, którzy nie mogą przyzwyczaić się do nowego stylu.

Szósta „Civka” regularnie wzbogaca się o nową zawartość, jak choćby dodatek Gathering Storm, który wprowadził do gry między innymi klęski żywiołowe oraz Kongres Światowy. Świeże elementy bez wątpienia urozmaicają zabawę, ale wiele osób wciąż nie może się pogodzić z jedną zasadniczą kwestią: oprawą graficzną. Styl przyjęty w Civilization VI wyraźnie odbiega od poprzedniczki i skutecznie zniechęca część potencjalnych odbiorców. Jeśli wy również nie zaliczacie się do jego zwolenników i wolelibyście, by mapa świata przypominała swój odpowiednik z „piątki”, powinniście zainteresować się TYM modem. Co ciekawe przygotował go Brian Busatti, czyli dyrektor artystyczny „szóstki”. Autor podkreśla, że modyfikacja nie wymaga zainstalowania dodatków, więc jeśli posiadacie tylko „podstawkę”, możecie bawić się bez obaw.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 kwietnia 2019, 23:03   Lukasxxz
Miałem nadzieję, że taki mod kiedyś się pojawi. Grafika z piątki bardziej pasuje i jest czytelniejsza.
wtorek, 9 kwietnia 2019, 19:14   Kalystos
@sadpanda Karty są akurat ok, problemem CiV VI jest to, że została źle zaprojektowana, a szereg mechanizmów nieprzemyślanych, przez co nie da się jej już naprawić.
wtorek, 9 kwietnia 2019, 7:47   KadwaO
@aRo Styl przywódców jest miejscami za bardzo przerysowany, a co do mapy to moim zdaniem ta z 5 była bardziej czytelna niż to co oferuje 6.
poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 21:09   kosiarz007
Jest ładniej, oryginalny styl w VI ma zbyt podbite kolory. V jest idealna.
poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 19:52   sadpanda
W sumie to nie bardzo jestem w stanie wymienić jakieś mechanizmy, które mi się w VI podobają. Chociaż mam 2: Złote Ery są lepsze i obecność Sił Natury sporo wnosi. No i może klify na wybrzeżach. To 3.
poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 19:50   silvver
@aRo nie grałeś nigdy w Civ6? Choćby modele przywódców to jakieś nieporozumienie. A sama rozgrywka też jakby bardziej cukierkowa (i te żal.pl teksty przy niektórych cudach...)
poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 19:49   sadpanda
@aRo
Tak. Ale bardziej zniechęcają mechanizmy. Te całe karty do mnie ni jak nie przemawiają. Rozbudowa miast też mi się nie podoba.
poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 19:02   aRo
Naprawdę ludzi zniechęca styl szóstki?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z