Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nintendo: Mario i Zelda otrzymają wsparcie dla Labo VR [WIDEO]

spikain piątek, 5 kwietnia 2019, 7:58 News

Brzmi to trochę jak żart primaaprilisowy, ale nic z tych rzeczy: Breath of the Wild oraz Odyssey naprawdę będą działać z nowym kartonowym VR firmy. Na dwa różne sposoby.

Super Mario Odyssey dostanie wkrótce oddzielny tryb VR z pomniejszymi zadaniami, natomiast The Legend of Zelda: Breath of the Wild będzie – trudno w to uwierzyć – w całości grywalne w wirtualnej rzeczywistości. Poza cutscenkami.

Wspomniałem, że zapowiedź ta brzmi jak dowcip – ale nie dlatego, że jest to zły pomysł. Problemem (który najwyraźniej jakoś rozwiązano) współpracy tradycyjnych gier z VR-owym Labo jest brak paska/gumki/czegokolwiek, co pozwoliłoby utrzymać zestaw przy twarzy. Wszystkie pokazane dotychczas gry skrojone pod ten headset wymagają podtrzymywania go własnoręcznie.

Zobaczymy, jak to będzie działać – no i jak będzie wyglądać, bo choć pierwsze wrażenia z Labo VR osób, które już miały możliwość się nim pobawić, są zaskakująco pozytywne, dotyczą one właśnie dedykowanych miniprodukcji, nie Mario czy Zeldy. Premiera zestawu już 12 kwietnia, a aktualizacje Odyssey i Breath of the Wild mają pojawić się 25 kwietnia. W USA – bo, co ciekawe, dla Europy na razie wsparcia nie zapowiedziano. Miejmy nadzieję, że nie oznacza to braku stosownych update'ów w naszym regionie. Nieważne! Już jest oficjalna informacja Nintendo of Europe. W takim razie pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nintendo, VR, Nintendo Switch, akcja, Nintendo,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 5 kwietnia 2019, 17:18   Kolo5141
Nikt w Polsce:
Nintendo:[ten news]
piątek, 5 kwietnia 2019, 9:46   gimemoa
Tu by pasował ten mem:Nikt:
Nintendo:[ten news]

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z