Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Torchlight 2 zmierza na konsole

Cursian piątek, 29 marca 2019, 12:26 News

Nie wszystko jest jeszcze jasne, ale wiadomo, kto odpowiada za przeprowadzkę.

W czasie gdy Echtra Games w pocie czoła pracuje nad Torchlight Frontiers (nawiasem mówiąc wciąż nie podano konkretnej daty premiery), Perfect World Entertainment, czyli wydawca gier z serii, ogłosił dość zaskakującą nowinę: jeszcze tej jesieni siedmioletnia „dwójka” wyemigruje na nowe platformy. Na ten moment nie sprecyzowano, o jakich konkretnie „konsolach” mowa, ale można zakładać, że chodzi o PS4, XBO i Switcha. Za przeprowadzkę odpowiadać ma bowiem studio Panic Button, znane choćby z przeniesienia na konsolę Nintendo Dooma czy Wolfenstein II: The New Colossus. Gra zadebiutuje jeszcze tej jesieni.

Drugi Torchlight to niejedyne dzieło nieistniejącego już Runic Games, która wkrótce znajdzie nowy dom. Ten sam los spotka wydanego we wrześniu 2017 roku Hoba, czyli przygodową grę akcji, w której obok siekania przeciwników trzeba było również rozwiązywać proste zagadki środowiskowe. Wspominane Panic Button przystosuje grę do Switcha, przy okazji wprowadzając kilka poprawek w interfejsie czy pracy kamery. Premiera 4 kwietnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 30 marca 2019, 9:16   Skymar
@DEO Może po to żeby dało się w nią normalnie zagrać? Sterowanie myszka+klawiatura było tak okropnie niewygodne że dla samego sterowania padem wybrałabym konsolę. I nie, podpięcie pada do PC nie rozwiązało sprawy.
piątek, 29 marca 2019, 23:17   Renzov
@piotrekk100 jak nie wiadomo? Przeciez cyklicznie sa closed testy.
piątek, 29 marca 2019, 20:03   piotrekk100
Torchlight 2 na konsole gdzie gra ma ładnych kilka lat, a nic nie wiadomo o Torchlight Frontiers ;(
piątek, 29 marca 2019, 17:44   DEO
pytanie PO CO? Ja przeszedłem dwójkę na średnich czy wysokich na około 7 letnim laptopie z i5 2410m i gt 315m................ żeby nie było - jestem konsolowcem.
piątek, 29 marca 2019, 12:55   Renzov
Ajajaj, jakby dodali jeszcze troszkę contentu do poczciwej dwójeczki to byłbym wniebowzięty

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Choć chyba każdy kiedyś miał styczność z pinballem, to wiedza na temat jego historii, ewolucji, zasad działania itd. wcale powszechna nie jest. Czas to naprawić.

Komentarzy:
8

Myśl na dziś: Każda choroba jest śmiertelna, jeśli tylko dobrze wyguglować.

Komentarzy:
3

Wydanie wieczorne. Bo deadline.

Komentarzy:
13

Na miesiąc przed premierą Borderlands 3 miałem okazję przez kilka godzin pograć w niemal finalną wersję gry. Rewolucji tu nie widać. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak czy inaczej dostaniemy bardzo dobrą grę.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z