Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Hearthstone: W najnowszym rozszerzeniu zmierzmy się Ligą Z.Ł.A. [WIDEO]

Cursian czwartek, 14 marca 2019, 20:28 News

„Najwięksi nikczemnicy w historii Hearthstone” przyprowadzą ze sobą nowe karty i mechaniki.

Dwa tygodnie po ogłoszeniu szczegółowych informacji na temat Roku Smoka, Blizzard zaprezentował światu pierwsze z wchodzących w jego skład rozszerzeń. Wyjście z cienia opowie o dowodzonych przez Arcyzłoczyńcę Rafaama bandziorach, którzy wzięli sobie za cel Dalaran.

Oprócz 135 nowych kart pojawią się też dwie świeże mechaniki. Karty Ligi Z.Ł.A. będą dodawać do ręki gracza Sługusów, czyli obdarzonych okrzykami bojowymi sługusów 1/1. Oto oni:

 

Pojawią się także Intrygi, czyli specjalne zaklęcia, których moc będzie tym większa, im dłużej pozostawały w ręce gracza:

Listę nowości zamyka nowe słowo kluczowe: Dwuczar. Po zagraniu tego typu zaklęcia w ręku gracza wyląduje jego kopia, którą można zagrać w dowolnym momencie:

Oto kilka innych kart, które trafią do gry wraz z Wyjściem z cienia:

Dodatek zostanie udostępniony już 9 kwietnia, poniżej możecie obejrzeć jego pełną prezentację:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 marca 2019, 8:50   DEO
Tak w sumie to gry rekordowo otworzyłem 100 kilka pakietów to miałem powiedzmy 2/3 dodatku (bo brakowało paru epików i kilku legend) także tego ^^
piątek, 15 marca 2019, 8:48   DEO
Gram cały czas * oraz zamknęło się chyba dokładnie w 120zł ;)
piątek, 15 marca 2019, 8:46   DEO
Po odejściu tego całego Bena brode nie mają już takiej mocy kampaniowej i marketingowej. Gram cały, jednak nie wydaje na tą grę kasy (poza 2x pakietem startowym i raz preorderem w większości zafundowanym za januszostwo z promocji Google pay gdzie wszystkie 3 rzeczy zamknęły się w 100zł), gdyż ceny za realną kasę są chore. 50e za 50 pakietów preordera (potem jeszcze drożej) z których przy bardzo dobrych wiatrach zdobędzie się 2/3 kart z dodatku...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
5

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z