Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Warcraft: Battle for Azeroth – Nowe rasy, odświeżone wersje klasycznych pól bitewnych i inne atrakcje [WIDEO]

Cursian środa, 13 marca 2019, 11:42 News
pc PC

Gra doczekała się właśnie kolejnej aktualizacji.

Jeśli rozprawiliście się już z najnowszym rajdem i od dłuższego czasu nie zaglądaliście na serwery, dziś wato rozważyć powrót do Azeroth. Na serwerach wylądowała aktualizacja 8.1.5, a wraz z nią szereg nowości. Na pierwszy plan zdecydowanie wybijają się obiecywane od miesięcy nowe rasy: wyspiarze z Kul Tiras i trolle Zandalari. Aby móc wcielić się w ich przedstawicieli, należy nabić wcześniej stosowne reputacje, a następnie wykonać zadania rekrutacyjne. W nagrodę otrzymacie też nowe wierzchowce.

Wielbiciele PvE mogą cieszyć się z szeregu nowych misji. Rozpoczął się kolejny etap kampanii frakcyjnych. By nie zdradzać zbyt wiele, wspomnę tylko, że Jaina Proudmoore zdołała wylizać się ran odniesionych podczas oblężenia Dazar'alor i szykuje się na osobliwe spotkanie rodzinne. Swoje trzy grosze do opowieści wtrąci też nieco zapominany Magni, „diamentowy” brat Muradina i samozwańczy głos Azeroth. Pojawiły się też nowe zadania dzienne. Choć większość z nich obraca się wokół nadchodzącej inwazji poddanych Azshary, serca większości zainteresowanych skradła perspektywa wcielenia się w kraba i sprawienia, by żółwie przestały wreszcie docierać do wody. Listę świeżutkich misji zamykają zlecenia związane z profesjami. Po ich wykonaniu każdy wejdzie w posiadanie specjalistycznego przedmiotu, który znacząco ułatwi mu życie. W przypadku kowali będzie to na przykład młot umożliwiający natychmiastową naprawę sprzętu, a zaklinaczy różdżka, dzięki której można wydobyć więcej składników z rozkładanych przedmiotów.

Zwolennicy krzywdzenia bliźnich powinni ucieszyć się z odświeżonych wersji Arathi Basin oraz Warsong Gulch. Rozgrywka nie uległa zmianie, ale oprawa graficzna znacznie bardziej przystaje do wymogów współczesności. W poczet epickich pól bitewnych zaliczone zostało Wintergrasp, przy czym przez pierwszy tydzień będzie traktowane jako bójka (Brawl).

Blizzard zachował też kilka mocnych kart na nieodległą przyszłość. 17 kwietnia w naszej części świata powinien zadebiutować nowy rajd – Crucible of Storms. W jego ramach zmierzymy się z dwoma bossami, odpowiadającymi za ostatnie zamieszanie w Stormsong Valley. W maju pojawi się z kolei okazja, by powrócić do lochów znanych z Warlords of Draenor. Najnowsze wydarzenie typu Timewalking obejmie następujące dungeony: Auchindoun, Bloodmaul Slag Mines, Everbloom, Iron Docks, Shadowmoon Burial Grounds oraz Skyreach. Z pełną listą zmian możecie zapoznać się TUTAJ, natomiast poniżej obejrzycie filmowe streszczenie.

Osoby, które czekają na start klasycznych serwerów, powinny zapoznać się z nowym planem rozwoju gry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 13 marca 2019, 14:08   frostuch
@taz159357 Dostało wilka i gigantyczną pszczołę. Są tak samo rozczarowujące, jak reszta dodatku.
środa, 13 marca 2019, 13:54   taz159357
Czy alliance dostaje w tym dodatku tylko konia za koniem gdy horda otrzymuje w większości unikatowe mounty (nie mówie o zandalari reskinie)?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Blizzard Legends: Nadchodzi "Malfurion"

News
czwartek, 13 lutego 2020

blizzard-legends-nadchodzi-malfurion Nowa powieść z kolekcjonerskiej serii Blizzard Legends – „Malfurion” już wkrótce w księgarniach

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z