Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSims 4: Nowy dodatek sprawi, że założymy foliowe czapeczki

Witold czwartek, 21 lutego 2019, 15:28 News

Dziwy dzieją się w Dziwnówku.

Nim się spostrzegliśmy, minęło prawie pięć lat od premiery czwartej części naszej ulubionej serii. Pół dekady, a tu do gry zmierza dopiero siódmy duży dodatek – pierwsza część taki wynik wykręciła w trzy lata, jednak należy zaznaczyć, że Sims 4 dostało oprócz tego 20 mniejszych DLC. Wynik ten blednie oczywiście w porównaniu z tuzami z Paradoksu (tylko Europa Universalis IV może pochwalić się 15 dużymi rozszerzeniami), jednak to zupełnie inna liga, o której EA może póki co tylko pomarzyć. Po niedawnym Zostań gwiazdą twórcy zmieniają nieco klimat i tym razem zapraszają nad do StrangerVille. Mieścina ta, leżąca na oko w simsowym odpowiedniku Nowego Meksyku, będzie miała nam wiele do zaoferowania: tajnych agentów, wojskowe eksperymenty, Obcych, rządowe podsłuchy, tajemnicza laboratoria czy zmutowane rośliny.

Nowy dodatek standardowo wprowadzi do gry całe multum nowych strojów, pozwalając nam zmienić się w wojskowego, tajnego agenta czy rasowego foliarza w czapeczce z folii aluminiowej. Głównym daniem rozszerzenia będzie jednak próba rozwikłania tajemnicy, która stoi za wydarzeniami w miasteczku i sprawia, że jego mieszkańcy zaczynają zachowywać się... no, po prostu nietypowo. Simy dzięki umiejętnościom, które zdobędą podczas wojskowego szkolenia, będą odnajdywać kolejne wskazówki prowadzące do „odkrycia sekretów tajemniczego laboratorium”.Wierzę, że po przeczytaniu tego wszystkiego nie możecie się wręcz doczekać premiery, dlatego ucieszy was na pewno fakt, iż StrangerVille pojawi się już 26 lutego.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 21 lutego 2019, 16:07   Fallschirmjager
A kiedy pussyhat?

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z