Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Paradox Interactive: Mody do gier developera zmierzają na Xboksa

Wokulski czwartek, 21 lutego 2019, 8:54 News

Platformę Paradox Mods zainicjowano poprzez wkopanie 30 modów węgielnych w grę Surviving Mars i przecięcie zielonej wstęgi.

Stało się – do malutkiej rodzinki składającej się z Fallouta 4 i Skyrima dołącza nowy berbeć. Platforma ochrzczona Paradox Mods to pierwsze od dawna podejście do wprowadzenia modów na konsolowe salony. A także bardzo miła informacja – mnogość modyfikacji dla Cities: Skylines czy Surviving Mars sprawia, że hasło „mody do gier Paradoksu” zaczyna przywoływać te same skojarzenia co hasło „mody do Skyrima”. 

Modyfikacje do konsolowej wersji Surviving Mars (inne gry muszą poczekać do końca bieżącego roku) pobiera się poprzez wejście do Mod Managera, w którym można przejrzeć dzieła modderów oraz pobrać je jednym kliknięciem. Lista startowa zawiera takie pozycje jak Alien Visitors, Doom Teleporters czy Collonists on Mars. Choć kontrolowane odgórnie przez devów środowiska często dopada cenzura, na razie rozszerzenia nie przechodzą żadnej selekcji pod kątem kontrowersji. Nie wiadomo też, czy Paradox będzie równie przychylny modom poprawiającym niektóre aspekty rozgrywki.

Jeśli sami chcecie zobaczyć, czy wasi faworyci znaleźli się na liście modyfikacji dostępnych na konsoli Microsoftu, wystarczy wejść na stronę mods.paradoxplaza.com, wybrać Surviving Mars oraz włączyć filtr „Xbox One”. Nowy serwis Paradoksu jest międzyplatformowy, ale większość graczy pecetowych nie powinna odczuć żadnej różnicy. W wersji blaszakowej Paradox Mods przeznaczono jedynie dla klientów GOG.com oraz Paradox Launcher (użytkownicy Steama mają przecież jego własny Warsztat) i obecnie można stamtąd zassać pecetowe mody do Stellaris, Cities: Skylines oraz Surviving Mars.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Paradox Interactive, Haemimont Games, Paradox Interactive,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z