Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Warface: Twórcy zakładają własne studio...

hraboll czwartek, 7 lutego 2019, 14:51 News
PC
Warface
Warface

...i przejmują pełną odpowiedzialność za rozwój gry.

Cieszące się naprawdę sporą popularnością Warface (PC, PS4 i XBO), darmowy sieciowy FPS, będzie rozwijane przez nowe niezależne studio, Blackwood Games. Warto jednak nadmienić, że ekipa została uformowana przez dotychczasowych opiekunów projektu, którzy postanowili odłączyć się od Cryteku. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, Blackwood Games będzie odpowiedzialne za dalszy rozwój marki Warface:

Jak wiecie, w zeszłym roku Warface skończyło pięć lat i była to niesamowita podróż zarówno dla programistów, jak i dla zespołu projektowego. Cieszymy się z waszego wsparcia i entuzjazmu od pierwszych beta testów do szczytów popularności. Ponad 65 milionów ludzi na całym świecie gra w Warface i jesteśmy pewni, że liczba ta będzie nadal rosnąć. Nie byłoby to możliwe bez silnej i oddanej społeczności fanów. Twórcy Warface zawsze doceniali i dokładnie analizowali wasze opinie, krytyczne uwagi oraz pomysły. (…) Zespół odpowiedzialny za grę, kierowany przez dyrektora kreatywnego Michaela Khaimzona, tworzy własne niezależne studio, Blackwood Games. Blackwood przejmie cały dalszy rozwój marki Warface, w tym wszystkie wcześniej zapowiedziane aktualizacje.

Crytek uważa, iż podjęto decyzję, która będzie korzystna dla przyszłości omawianej gry. Firma zdecydowała się na kolejną reorganizację struktur, aby móc skupić się na „własnych markach i długoterminowych planach”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 8 lutego 2019, 11:47   VondesSznycel
Czekamy, na dalsze informacje
czwartek, 7 lutego 2019, 22:48   DarZ
Może kiedyś doczekamy się kolejnego Crysisa :/

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Warface zaliczył świetny debiut na PlayStation 4

News
wtorek, 25 września 2018

warface-zaliczyl-swietny-debiut-na-playstation-4 Wreszcie jakieś dobre wieści z obozu Cryteka.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z