Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Warface: Twórcy zakładają własne studio...

hraboll czwartek, 7 lutego 2019, 14:51 News
PC
Warface
Warface

...i przejmują pełną odpowiedzialność za rozwój gry.

Cieszące się naprawdę sporą popularnością Warface (PC, PS4 i XBO), darmowy sieciowy FPS, będzie rozwijane przez nowe niezależne studio, Blackwood Games. Warto jednak nadmienić, że ekipa została uformowana przez dotychczasowych opiekunów projektu, którzy postanowili odłączyć się od Cryteku. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, Blackwood Games będzie odpowiedzialne za dalszy rozwój marki Warface:

Jak wiecie, w zeszłym roku Warface skończyło pięć lat i była to niesamowita podróż zarówno dla programistów, jak i dla zespołu projektowego. Cieszymy się z waszego wsparcia i entuzjazmu od pierwszych beta testów do szczytów popularności. Ponad 65 milionów ludzi na całym świecie gra w Warface i jesteśmy pewni, że liczba ta będzie nadal rosnąć. Nie byłoby to możliwe bez silnej i oddanej społeczności fanów. Twórcy Warface zawsze doceniali i dokładnie analizowali wasze opinie, krytyczne uwagi oraz pomysły. (…) Zespół odpowiedzialny za grę, kierowany przez dyrektora kreatywnego Michaela Khaimzona, tworzy własne niezależne studio, Blackwood Games. Blackwood przejmie cały dalszy rozwój marki Warface, w tym wszystkie wcześniej zapowiedziane aktualizacje.

Crytek uważa, iż podjęto decyzję, która będzie korzystna dla przyszłości omawianej gry. Firma zdecydowała się na kolejną reorganizację struktur, aby móc skupić się na „własnych markach i długoterminowych planach”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 8 lutego 2019, 11:47   VondesSznycel
Czekamy, na dalsze informacje
czwartek, 7 lutego 2019, 22:48   DarZ
Może kiedyś doczekamy się kolejnego Crysisa :/

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Warface zaliczył świetny debiut na PlayStation 4

News
wtorek, 25 września 2018

warface-zaliczyl-swietny-debiut-na-playstation-4 Wreszcie jakieś dobre wieści z obozu Cryteka.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeczytać (lub usłyszeć, bo przygotowaliśmy również wersję audio) powinni go zarówno gracze, jak i developerzy.

Komentarzy:
14

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
3

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z