Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Creative Assembly potwierdza, że pracuje nad FPS-em

Witold wtorek, 5 lutego 2019, 12:30 News

Wszyscy liczący na Obcego: Izolację 2 będą rozczarowani.

Brytyjskie studio, które kojarzyć nam się może przede wszystkim z serią Total War, pracuje nad kolejnym tytułem. Niedawne zapowiedzi 20th Century Fox rozbudził nadzieje fanów na sequel świetnego horroru z Amandą Ripley, autorstwa Creative Assembly właśnie, jednak późniejsza prezentacja mobilnego Alien: Blackout przyniosła rozczarowanie. Nawet szybka reakcja wydawcy, który ogłosił, że oprócz gry na telefony powstaje także strzelanka MMO osadzona w tym samym uniwersum, nie uspokoiła ostatecznie zawiedzionych fanów. Ich oczekiwania były zresztą potęgowane wcześniejszą informacją, że twórcy Obcego: Izolacji rekrutują do prac nad taktyczną strzelanką.

Teraz dostaliśmy w końcu nieco więcej informacji na temat nadchodzącego tytułu. I „nieco” jest naprawdę idealnym słowem. Studio potwierdziło na swoim Twitterze, że pracuje nad „zupełnie nową marką FPS” i poinformowało, że twórców odwiedził Neill Blomkamp, reżyser m.in. „Dystryktu 9” i „Elizjum”. Jego obecność może więc wskazywać na to, że powstająca gra będzie należeć do gatunku sci-fi. Pojawiły się też spekulacje, że być może sam Blomkamp (na zdjęciu czwarty od lewej) jest zaangażowany w produkcję. 


Po takim przesycie informacyjnym pozostaje na tym tylko odetchnąć i liczyć, że w najbliższej przyszłości poznamy chociaż tytuł nadchodzącej gry Creative Assembly.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 5 lutego 2019, 15:53   deanambrose
Predator : Isolation ;>
wtorek, 5 lutego 2019, 14:52   Xellar
@SomekindofDevil,
Ech, ubiegłeś mnie! A myslałem, że to tylko ja mam taki spaczony umysł, że po przeczytaniu "4 od lewej" od razu poleciałem sprawdzić, który jest od prawej ;)
wtorek, 5 lutego 2019, 14:38   GolemDorfl
@DaeL Jest ich siedmiu na zdjęciu, Blomkamp jest czwarty: 7-4=3. Warhammer 3 Total War confirmed!
wtorek, 5 lutego 2019, 14:29   CYBERTRIBAL
Nowa marka FPS??? no cóż, łyknąłem przynętę. Będę się przyglądał.
wtorek, 5 lutego 2019, 14:04   DaeL
@SomekindofDevil Niesamowite. Takie zbiegi okoliczności dają człowiekowi do myślenia.
wtorek, 5 lutego 2019, 13:21   SomekindofDevil
Ciekawostką jest też fakt, że Blomkamp na zdjęciu jest też czwarty od prawej.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z