Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Twórcy serii Total War i Obcego: Izolacji pracują nad nową marką

hraboll czwartek, 7 czerwca 2018, 13:06 News

Creative Assembly nie chce tworzyć tylko i wyłącznie RTS-ów.

Creative Assembly (seria Total War, ale też Obcy: Izolacja) pracuje nad taktyczną strzelanką. Fakt ten zdradza zamieszczona przez developera oferta pracy. Brytyjskie studio poszukuje osoby potrafiącej budować „wspaniały, piękny i wiarygodny świat”. Oczywiście tworzenie assetów to zaledwie część zadań, jakie zlecone zostaną nowemu pracownikowi. Wspomina się jeszcze o konieczności kierowania przydzielonym zespołem ludzi i rozwiązywaniu pojawiających się problemów. Współpraca z projektantami i grafikami koncepcyjnymi ma zaowocować powstaniem „angażującego i spójnego” środowiska.

O więcej konkretów w tej chwili trudno. Charakterystyka oferowanej pracy sugeruje, iż świeża marka znajduje się jeszcze w powijakach, a Creative Assembly dopiero szuka nowych talentów. Według zeszłorocznych plotek większość osób odpowiedzialnych za dobrze przyjętego Obcego: Izolację opuściło szeregi brytyjskiego studia, przez co szanse na powstanie kontynuacji są rzekomo niewielkie. Przedstawione informacje tylko potwierdzają taki stan rzeczy.

Swoją drogą, najnowsza odsłona cyklu Total War właśnie zaliczyła sporą obsuwę.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 8 czerwca 2018, 15:03   Shaddon
@goliat
Wszyscy wiedzieli i nadal wiedzą o stopniu niedopracowania takiego Rusta, DayZ, H1Z1, czy PUBG. Czy przeszkodziło to któremuś z tych tytułów w osiągnięciu milionowych zysków? Ano nie przeszkodziło, bo gracze nie kierują się logiką, tylko owczym pędem. Jak to ludzie.
@Max22
Jak zwykle umknął ci sens wypowiedzi. Gracze domagają się dopracowanych gier, ale tak naprawdę to tylko takie puste gadanie. Uwagę przyciągają dziecinne "kontrowersje" i popularne trendy, zaś jakość produkcji nie ma już znaczenia.
piątek, 8 czerwca 2018, 11:47   Dziad
Gdybym był miliarderem to bym przeznaczył sporo gotówki dla Creative Assembly by powstała Izolacja 2. Jak dla mnie pierwsza część to jedna z lepszych gier w jakie grałem, chodzi mi oczywiście o klimat i element osaczenia. Jednak w tych czasach ciężko przebić się przez gówno gry produkowane przez wielkie firmy, reklamujące swój produkt 24/7, niemal wpychając go do gardeł ludzi.
piątek, 8 czerwca 2018, 8:17   Dantes
Nie oszukujmy się dlc oraz nierówny poziom trudności wykończyło Obcy Izolacje, Sega myślała jak szybko zarobić to nie taki cel powinien przyświecać tworzeniu gier do tego dochodzi wyjątkowo słabe Aliens: Colonial Marines zamiast porządnego survival horroru otrzymaliśmy kopie CoD również wydane przez Sega, wniosek nasuwa się sam, że część wydawców nie powinna wydawać znanych marek ponieważ to psuje sprzedaż :P
piątek, 8 czerwca 2018, 0:43   Max22
Poza tym, skąd mniemanie, że ludzie, którzy wolą FPSy (w tym przypadku serię Battlefield) mieliby grać "w naprawdę ambitne tytuły"(Twoim zdaniem ambitne, bo o gustach się nie dyskutuje), jak Obcy: Izolacja?
To tak jakby powiedzieć, że ludzie zamiast kupować FIFE, bo i tak co roku jest to samo, to mogliby kupić Need for Speeda, bo jest fajniejszy... No kurna, może wolą ten gatunek gry, a nie inny, jak np. survival horror?
czwartek, 7 czerwca 2018, 23:12   goliat
@Shaddon
Tej grze oberwało się sprzedażowo także dlatego, że Aliens Colonial Marines był niedopracowany, był niemały skandal z jego udziałem, Sega w ramach ugody wypłaciła graczom odszkodowanie za wprowadzenie w błąd co do jakości produktu, zaś przy Izolacj gracze woleli nie ryzykować kolejnej pomyłki, jeśli chodzi o wydanie kasy.
czwartek, 7 czerwca 2018, 15:10   Shaddon
@aleksdraven
I jeszcze frytki do tego. Nie oszukujmy się, najlepsza gra 2014 roku sprzedała się marnie i prawdopodobnie nigdy nie zrodzi kontynuacji. Tzw. "gracze" wolą spędzać całe dni na darciu szat z powodu obecności kobiet w takim Battlefieldzie, niż grać w naprawdę ambitne tytuły, więc jest jak jest i będzie tylko gorzej. Kogo obchodzi dopieszczona produkcja pełna pasji i miłości do materiału źródłowego, skoro nie ma w niej trybu battle royale?
czwartek, 7 czerwca 2018, 13:53   aleksdraven
Isolation 2 by dali z pełnym wsparciem dla VR.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z