Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTotal War: Three Kingdoms – Przesunięto datę premiery [WIDEO]

hraboll środa, 6 czerwca 2018, 18:49 News
PC

Na pocieszenie dostaliśmy zwiastun na silniku gry.

Zapowiedziane w styczniu Total War: Three Kingdoms właśnie zaliczyło sporą obsuwę. Kolejna duża odsłona popularnego cyklu trafi do sprzedaży dopiero wiosną przyszłego roku, a nie jesienią tego, jak informowano wcześniej. Przypomnę, że gra przeniesie nas do okresu, który zapisał się w chińskiej historii jako Epoka Trzech Królestw. Po upadku dynastii Han, która rządziła krajem przez przeszło 400 lat, kraj rozpadł się na trzy państwa. Studio Creative Assembly chce przedstawić losy watażków i generałów, którzy próbują zjednoczyć wszystkie ziemie pod własną banderą. Zaprezentowany na poniższym zwiastunie Cao Cao jest właśnie jednym z takich wpływowych liderów. Wspaniały mówca i wybitny strateg – postać sprawująca władzę w myśl zasady „dziel i rządź".

Sega zdradziła, że Total War: Three Kingdoms może przedstawiać zarówno autentyczną, jak i romantyczną wersję rzeczonego okresu. W tej drugiej znajdzie się miejsce choćby dla generałów obdarzonych nadnaturalnymi umiejętnościami. Takie jednostki „będą w stanie samodzielnie pokonać dużą liczbę wrogów".

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 7 czerwca 2018, 17:38   szacher
Rzeczywiście, widzę że autorzy opisali więcej szczegółów na swoim blogu.
W takim wypadku moje zainteresowanie właśnie wzrosło.
środa, 6 czerwca 2018, 23:14   Dragantis
@szacher W trybie klasycznym mają mieć taką samom sile jak Generałowie z np. Shogun 2
środa, 6 czerwca 2018, 23:09   Demilisz
@szacher - jak będziesz grał w trybie Classic to będą bardziej w stylu standardowych oddziałów straży przybocznej. Silni, ale bez przesady.
środa, 6 czerwca 2018, 23:02   szacher
To chyba oznacza, żę lordowie/dowódcy będą równie silni co w Warhammerze. Trochę szkoda jak dla mnie, co prawda W mi się podobał, jednak wolałbym, żeby ta odsłona była choć odrobinę bliżej autentyzmu.
środa, 6 czerwca 2018, 22:16   Shlebe
Na początku przeczytałem "...zarówno AUTYSTYCZNĄ, jak i romantyczną wersję rzeczonego okresu." - pomyślałem, więc, że jakoś mocniej uderzą w e-sport czy coś.
środa, 6 czerwca 2018, 21:13   Demilisz
Obsuwa byłą przewidywalna, ale informacja o dwóch trybach ciekawa. Chciałbym pwoiedzieć, ze nei bezie narzekań, bo każdy dostanie wersjędla siebie, ale to Internet, na pewno znajdą się na forum TW ludzie, którzy będą o coś płakać.
środa, 6 czerwca 2018, 20:30   Poganin
Mam nadzieję, że nie zrąbią wymowy chińskich imion i nazwisk i nie będziemy mieli do czynienia z Kao Kao i Sun Kłanem.
środa, 6 czerwca 2018, 20:13   Dragantis
To że dostaliśmy zwiastun mało ważne, to że przesunęli premierę już trochę tak, ale to że gra będzie miała tryb klasyczny jest naprawdę istotne. Byle tylko jeszcze porządnie zrobili oblężenia i fajnie zrobili bitwy o Wielki Mur Chiński.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Każda z tych gier na różne sposoby przypomina mi lata 90.

Komentarzy:
3

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
14

Myśl na dziś: Od małego rodzice nas uczą, by nie ufać nieznajomym. Nie ufać znajomym uczymy się sami, często za późno.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z