Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Stardew Valley: Oto mod, który dodaje do gry... tryb battle royale [WIDEO]

Witold poniedziałek, 7 stycznia 2019, 11:01 News

Lata czekania na godnego następcę Redneck Rampage w końcu się opłaciły.

W świecie, w którym na grach typu battle royale da się zbić fortunę, a streamując je – zarobić iliony, wciskanie modnego wariantu rozgrywki wszędzie, gdzie się da, nie dziwi. Stardew Valley ze swoim modem Battle Royalley wciąż jednak może budzić zdumienie.

Zasady są proste i zrozumiałe dla każdego – 100 rolników (no, jeżeli macie szczęście i tyle osób zechce w jednej chwili zagrać) zostaje rozmieszczonych na mapie, którą przeszukują, starając się zdobyć jak najlepszą broń i przedmioty, a ich ostatecznym celem jest pozostać przy życiu przy wciąż kurczącym się obszarze rozgrywki. Uczestnicy dożynek mogą też napotkać na swojej drodze konie, będące tu jedynym środkiem transportu, a także ścinać drzewa, aby na modłę Fortnite’a budować płoty i zagrody, które ochronią nas przed przeciwnikami.

Poniżej możecie obejrzeć krótkie, nieprzesadnie ekscytujące wideo pokazujące, jak tryb prezentuje się w praktyce. Moda i wszystkie instrukcje dotyczącego jego obsługi można znaleźć w tym miejscu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 7 stycznia 2019, 23:31   Lex3er
TAK! Czekałem na to od dawna!
poniedziałek, 7 stycznia 2019, 22:10   DeltaWorld
:O
poniedziałek, 7 stycznia 2019, 20:03   TheFrediPL
xd
poniedziałek, 7 stycznia 2019, 17:53   pablo0307
https:www.youtube.com/watch?v=_sPmCFAYI
poniedziałek, 7 stycznia 2019, 15:55   Acererak
Czekam na Battle Royale w pasjansie na windowsa :D

O autorze

Witold

Podobne newsy

Stardew Valley: Tryb wieloosobowy na PC już niebawem [WIDEO]

News
sobota, 21 lipca 2018

stardew-valley-tryb-wieloosobowy-na-pc-juz-niebawem-wideo Bo rąk do pracy nigdy za wiele.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z