Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Heroes of the Storm: Imperius wkracza do Nexusa [WIDEO]

Cursian środa, 2 stycznia 2019, 20:26 News
PC

Będzie wojownikiem.

Miłośnicy Heroes of the Storm musieli niedawno pogodzić się z faktem, że Blizzard postanowił przesunąć część pracowników do innych projektów i zrezygnować z organizacji rozgrywek profesjonalnych graczy. Firma obiecała wówczas, że choć gra będzie rozwijała się nieco wolniej, nadal możemy liczyć na nowe wydarzenia i bohaterów. Jak na razie okazuje się to prawdą, bo do zabawy ma dołączyć znany z uniwersum Diablo Imperius. Archanioł odwagi będzie walczył w pierwszym szeregu, a jego specjalność to pojedynki. Oto jego umiejętności:

  • Piętno Odwagi (pasywna)

Każda zdolność podstawowa oznacza wrogich bohaterów na 10 sek. Ataki podstawowe pochłaniają naznaczenia celu i zadają dodatkowo 30% obrażeń za każde naznaczenie.

  • Niebiańska Szarża (Q)

Imperius doskakuje we wskazanym kierunku i wykonuje pchnięcie bronią, które zadaje 35 pkt. obrażeń. Jeżeli trafiony zostanie wrogi bohater, Imperius rozpoczyna podtrzymywanie zdolności i ogłusza przeciwnika na 1 sek. oraz zadaje mu dodatkowo 70 pkt. obrażeń po zakończeniu podtrzymywania.

  • Ogień Solariona (W)

Imperius wyzwala ognistą falę, która zadaje 100 pkt. obrażeń. Wrogowie trafieni jej środkiem otrzymują dodatkowo 50 pkt. obrażeń i zostają spowolnieni o 40% na 3 sek.

  • Gorejący Pancerz (E)

Imperius spowija się płomieniami na 3 sek. i co 0.25 sek. zadaje pobliskiemu wrogowi 19 pkt. obrażeń. Imperius odzyskuje w postaci zdrowia równowartość 100% zadanych obrażeń, a skuteczność tego leczenia jest podwojona w przypadku bohaterów.

  • Anielski Oręż (R)

Imperius przywołuje krąg płonących mieczy, który zapewnia osłony o mocy 1000 pkt. na 3 sek. Jeśli działanie osłony nie zostanie przerwane, zdolność można aktywować ponownie w ciągu 5 sek., aby cisnąć we wskazany obszar 6 mieczami, z których każdy zada pierwszemu trafionemu przeciwnikowi 140 pkt. obrażeń.

  • Gniew Angiris (R)

Po upływie 0.75 sek. Imperius szarżuje we wskazanym kierunku i unosi pierwszego trafionego wrogiego bohatera, wznosząc się z nim w Niebiosa. Imperius może się poruszać w powietrzu i wybrać miejsce lądowania. Po upływie 2 sek. Imperius opada z celem na ziemię i zadaje mu 375 pkt. obrażeń oraz ogłusza go na 1 sek.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 3 stycznia 2019, 19:34   Azaraphiel
@Nettleburn https:www.diki.pl/slownik-angielskiego?q=valor i to i to, a nawet wiecej.
czwartek, 3 stycznia 2019, 19:29   Evocatus
Jakoś nie lubię tej postaci, takiego "niebiańskiego Sebę" w D3 z niego zrobili. Cały czas chodzi i cwaniakuje, a jak przychodzi co do czego, to dostaje oklep i nie potrafi nic pożytecznego zrobić.
czwartek, 3 stycznia 2019, 17:28   Nettleburn
"a jego specjalność to pojedynki" - patrząc na umiejętności, zupełnie nie wygląda na postać 1vs1. wszystko co robi jest mocno boostowane przez członków drużyny będących blisko. dodam że "archanioł odwagi" to nwm kto tłumaczył, bo valor to waleczeność.
czwartek, 3 stycznia 2019, 17:15   taz159357
@scorpix dobra racja hgc zamkneli znikąd pozbawiając pracy rzeszę ludzi "bo tak". Ciekawe czy turnieje SC zamkną w okolicy premiery nowego Warcrafra 3
czwartek, 3 stycznia 2019, 16:52   tupolew519
Nareszcie! po 4 latach oczekiwań!
czwartek, 3 stycznia 2019, 14:24   Scorpix
@taz159357
Na Blizzconie organizowano warsztaty dla graczy chcących dostać się do lig HotS, więc teraz należy spodziewać się niespodziewanego.
czwartek, 3 stycznia 2019, 10:52   Hereb
@taz159357 Więcej osób oglądało początek ligi niż ten "wspaniały" finał, rzeczywiście świetny wynik...
czwartek, 3 stycznia 2019, 10:30   Azaraphiel
@Redsun Nie znasz się to się nie wypowiadaj. Dowiedz się coś więcej na ten temat i nie zaśmiecaj internetu bzdurami.
czwartek, 3 stycznia 2019, 0:14   taz159357
@up pro gracze ow czują się świetnie skoro finał ligi oglądało 300 tysięcy widzów + cały pełen stadion ludzi
środa, 2 stycznia 2019, 22:54   Redsun
Serio maja czelnosc jeszcze cokolwiek wydawac do gry, ktora z usmiechem szalenca na ustach zabili?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z