Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Monster Hunter World: Asasyni wpadają z wizytą [WIDEO]

Cursian sobota, 29 grudnia 2018, 11:50 News

Gracze mogą zdobyć wdzianka inspirowane grami Ubisoftu.

Capcom jest wyjątkowo otwarte na wizyty gości z innych gier. Niedawno zapowiedziano, że w przyszłym roku do Monster Hunter World zawita Geralt, ale nim to nastąpi, możecie zapoznać się z zakapturzonymi jegomościami z gier Ubisoftu. Na PS4 i XBO wystartowało właśnie wydarzenie, w ramach którego można ukończyć nowe zadanie i zgarnąć stroje wzorowane na ubiorach Bayeka i Ezia.

Asasyni najwyraźniej nie mogą ostatnio wysiedzieć na miejscu, bo przed Świętami wybrali się też do For Honor, gdzie pogoszczą do 10 stycznia. W tym czasie gracze mogą spróbować zmodyfikowanych trybów rozgrywki i zdobyć ciekawe przedmioty kosmetyczne.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 31 grudnia 2018, 4:48   McGrave
@zulwiowy To zależy jakim jeteś graczem... Osobiście często lepsze mam doswiadczenia solo w takich grach. Jak grasz ze znajomymi to nie masz swobody jeśli chodzi o tempo i to co chcesz robić a randomowi ludzie to wiadomo potrafi być piekiełko. Dobrze jest jak faktycznie akurat chce się robić to samo, albo bardziej na luzie posiedzieć, ale wtedy dla mnie gra jest mało istotna sama w sobie (chodzi bardziej o spędzanie razem czasu a do tego się sprawdza nawet taka gra jak Blobby Volley). xD
sobota, 29 grudnia 2018, 21:26   Shaddon
@Dantes
Bo nie jest dobra. Jest wybitna, przynajmniej moim zdaniem. Sądzę również, że jej sukces nie wynika z popularności trybu multi jako takiego, w przeciwnim razie ktoś jeszcze pamiętałby np. o LawBreakers. Capcom tym razem naprawdę się przyłożył odkrywając przy okazji ku własnemu wielkiemu zdziwieniu, że postawienie na jakość czasem jednak procentuje. To nie przypadek, że gra bije rekordy popularności nie tylko w obrębie własnej marki, ale także wszystkich tytułów Capcomu wydanych do tej pory.
sobota, 29 grudnia 2018, 19:13   Mamutt333P
Ej, a PC?
sobota, 29 grudnia 2018, 13:39   Kawalorn
@zulwiowy Gram solo już ponad 50 godzin i dobrze się bawię. Aczkolwiek gra jest trochę grindowa w stylu MMO.
sobota, 29 grudnia 2018, 13:23   Dantes
+zulwiowy Capcom wydał Monster Hunter World dzięki popularności gier multi ale nie oznacza, że gra jest dobra za wiele do gatunku nie wnosi, zadania jak i rozgrywka typowa dla gatunku multi może nudzić na dłuższą metę bez dobrych znajomych graczy.
sobota, 29 grudnia 2018, 12:32   Maly007
Da się, ale to jest taki typ gry, że granie ze znajomymi daje o wiele więcej frajdy
sobota, 29 grudnia 2018, 12:24   zulwiowy
Dobra ta giera? Solo da się grać?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

For Honor: Darmowy weekend rusza już zaraz

News
środa, 22 lipca 2020

for-honor-darmowy-weekend-rusza-juz-zaraz Ach, nastały piękne czasy, kiedy weekend trwa przez większą część tygodnia.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z