Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Shattered State: Nagła premiera nowej produkcji twórców Until Dawn [WIDEO]

Kaladin sobota, 15 grudnia 2018, 11:34 News
ps3

Próżno jednak szukać jej na konsolach i pecetach.

Cicho, oszczędnie i niespodziewanie – tymi słowami możemy podsumować kampanię marketingową nowego tytułu studia Supermassive Games. Twórcy Until Dawn raczej nie dzielili się szczegółami na temat tego projektu, nie mówiąc już o jakichkolwiek zwiastunach. Być może nie chcieli odrywać uwagi fanów od swojej innej gry? Tak czy inaczej Shattered State ujrzało nagle światło dzienne, ale niestety zagrają tylko ci, którzy mają dostęp do platformy wirtualnej rzeczywistości Google’a.

Daydream, bo tak nazywa się owa platforma, to technologia zbudowana dla telefonów z Androidem, zaprojektowana z myślą o promocji środowiska VR. W cenie 39,99 zł Supermassive Games udostępnia „doświadczenie VR” (celowo nie używam słowa „gra”), w którym wcielamy się w szefa Narodowej Agencji Wywiadowczej, borykającej się z problemami przecieków rządowych, zamachów stanu, aktów terroryzmu czy zagrożenia wojną domową.

W tej chwili nie ma planów wydania tytułu poza platformę Daydream, chociaż znając długą historię romansów studia Supermassive oraz konsol Sony, można spekulować, że kiedyś produkcja trafi na PlayStation VR. Zanim to nastąpi, będzie musiał nam wystarczyć zwiastun premierowy:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 grudnia 2018, 15:36   deanambrose
Łeee już myślałem, że coś fajnego, a tutaj kolejny "Ukryty Plan". Supermassive games powinno zająć się tylko horrorami i nie odchodzić od gatunku.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

PlayStation Plus: W listopadzie dostaniemy robaków [WIDEO]

News
środa, 1 listopada 2017

playstation-plus-w-listopadzie-dostaniemy-robakow-wideo Logiczny krok naprzód, wszak w październiku Sony sprezentowało nam węża.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z