Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Shattered State: Nagła premiera nowej produkcji twórców Until Dawn [WIDEO]

Kaladin sobota, 15 grudnia 2018, 11:34 News
ps3

Próżno jednak szukać jej na konsolach i pecetach.

Cicho, oszczędnie i niespodziewanie – tymi słowami możemy podsumować kampanię marketingową nowego tytułu studia Supermassive Games. Twórcy Until Dawn raczej nie dzielili się szczegółami na temat tego projektu, nie mówiąc już o jakichkolwiek zwiastunach. Być może nie chcieli odrywać uwagi fanów od swojej innej gry? Tak czy inaczej Shattered State ujrzało nagle światło dzienne, ale niestety zagrają tylko ci, którzy mają dostęp do platformy wirtualnej rzeczywistości Google’a.

Daydream, bo tak nazywa się owa platforma, to technologia zbudowana dla telefonów z Androidem, zaprojektowana z myślą o promocji środowiska VR. W cenie 39,99 zł Supermassive Games udostępnia „doświadczenie VR” (celowo nie używam słowa „gra”), w którym wcielamy się w szefa Narodowej Agencji Wywiadowczej, borykającej się z problemami przecieków rządowych, zamachów stanu, aktów terroryzmu czy zagrożenia wojną domową.

W tej chwili nie ma planów wydania tytułu poza platformę Daydream, chociaż znając długą historię romansów studia Supermassive oraz konsol Sony, można spekulować, że kiedyś produkcja trafi na PlayStation VR. Zanim to nastąpi, będzie musiał nam wystarczyć zwiastun premierowy:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 grudnia 2018, 15:36   deanambrose
Łeee już myślałem, że coś fajnego, a tutaj kolejny "Ukryty Plan". Supermassive games powinno zająć się tylko horrorami i nie odchodzić od gatunku.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

PlayStation Plus: W listopadzie dostaniemy robaków [WIDEO]

News
środa, 1 listopada 2017

playstation-plus-w-listopadzie-dostaniemy-robakow-wideo Logiczny krok naprzód, wszak w październiku Sony sprezentowało nam węża.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
7

Myśl na dziś: Dorosnąć – to zrozumieć, dlaczego Shrek chciał, żeby wszyscy zostawili go w spokoju.
 

Komentarzy:
0

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z