Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mike Laidlaw, ojciec serii Dragon Age, dołączył do Ubisoftu

Cursian środa, 5 grudnia 2018, 21:13 News

Zajmie się nieogłoszonym projektem.

W październiku zeszłego roku informowaliśmy was o tym, że po 14 latach pracy dla BioWare Mike Laidlaw postanowił poszukać dla siebie nowej drogi. Od tego czasu człowiek, któremu zawdzięczamy między innymi serię Dragon Age, a także scenariusze Jade Empire czy pierwszego Mass Effecta, zajmował się doradzaniem mniejszym studiom, chociażby hiszpańskiemu Gato Salvaje, pracującemu nad niezależnym RPG pod tytułem Waylanders.

Laidlaw postanowił najwyraźniej powrócić do pierwszej ligi i ogłosił, że zasili szeregi Ubisoft Quebec jako dyrektor kreatywny. Należące do francuskiego giganta studio dało światu między innymi kilka części Assassin’s Creed w tym cieszące się ogromną popularnością Odyssey.

Laidlaw nie chce zdradzić, nad czym konkretnie będzie pracował, ale zapewnił, że projekt „jest na tyle ekscytujący, że zachęcił go do przeprowadzki przez pół kontynentu”. Kolejny Asasyn? A może jednak coś zupełnie innego?

Swoją drogą jeśli zastanawialiście się, co dalej z Dragon Age, więcej dowiecie się już wkrótce, bowiem niewykluczone, że w trakcie gali The Game Awards zobaczymy zapowiedź „czwórki”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:42   Scorpix
Ubisoft ostatnio lubi stawiać na eksperymenty (Starlink czy Mario i Kórliki), więc ciekawe co z tego wyjdzie.
@TheFrediPL
Wiesz, że po Syndicate wyszedł również Origins i Odyseja, które różniły się już od starej serii?
czwartek, 6 grudnia 2018, 14:45   TheFrediPL
Dwa najnowsze AC są nudne jak cholera, cały czas to samo więc może on coś zmieni.
czwartek, 6 grudnia 2018, 13:12   Laschlo
Może jakieś prawdziwe RPG od Ubisoftu. Ostatnio Ubi u mnie mocno plusuje. Jak zrobią jakiegoś ciekawego rpga ale nie związanego z asasynami to nawet moja niechęć do tego wydawcy zamieni się w lekkie rozczarowanie.
czwartek, 6 grudnia 2018, 13:06   ja0lek
Asasyn próbuje być co raz bardziej RPG, więc zatrudnili specjalistę
czwartek, 6 grudnia 2018, 11:19   Shaddon
Biorąc pod uwagę, że po skręcie w kierunku RPG nowy Asasyn zebrał znakomite recenzje i odnosi równie spektakularny sukces komercyjny, nie zdziwiłbym się, gdyby Ubisoft dostrzegł w końcu potencjał drzemiący w tym gatunku i postanowił zatrudnić kogoś, kto zna się na rzeczy.
czwartek, 6 grudnia 2018, 6:03   GodLord
No zobaczymy co z tego wyniknie
środa, 5 grudnia 2018, 22:55   Xellar
@deanambrose,
Bardzo dobrze, dobrych gier nigdy za wiele.
środa, 5 grudnia 2018, 22:40   deanambrose
Stawiam na Far Cry 87 albo Assassins Creed 19.
środa, 5 grudnia 2018, 21:56   Zasmiecony
"Zajmie się niegłoszonym projektem." Nie powinno być nieogłoszonym?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z