Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBloodborne: Gracz dotarł do nieodkrytego wcześniej bossa [WIDEO]

Kaladin sobota, 10 listopada 2018, 19:02 News
PS4

Trzyletniej grze wydarto kolejny sekret.

Youtuber z Australii dokładnie przekopał się przez pliki jednego z najlepszych dzieł Hidetaki Miyazakiego (średnia ocen na Metacriticu to 92%) i wywęszył w nich lokację z bossem, którego twórcy ostatecznie nie umieścili w kampanii. Na wrzuconym do internetu materiale widzimy, jak postać gracza przenosi się do miejsca, w którym czeka wielki, hydropodobny potwór Snake Ball (Kłębek Węży), którego atakiem specjalnym są wyłaniające się spod ziemi gadzie głowy. Dla każdego łba monstrum przygotowano odrębną animację przyjmowania obrażeń. Oprócz Snake Balla youtuber odkrył również (także nieużytego) białego węża, który mógł zaatakować gracza, zwisając z gałęzi drzewa.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 11 listopada 2018, 23:10   kryst87
@JMasalsky Niby racja, ale to co czasem odkopują, a co zostało wycięte czasami było na naprawdę zaawansowanym poziomie. Taki np. wycięty quest z Lady Marią i Simonem całkowicie zmienił to w jaki sposób ich postrzegam. Aż żal, że go wycięto.
niedziela, 11 listopada 2018, 16:47   JMasalsky
Trochę clickbait bo wcale nie odkryto nowgo bossa (jak to było z nowym przeciwnikiem w Chalice Dungeons) tylko odkopano kolejny kawałek wyciętej zawartości co w przypadku Bloodborne'a ma miejsce stosunkowo często.
niedziela, 11 listopada 2018, 1:44   SerwusX
Tududu tududu
niedziela, 11 listopada 2018, 0:00   nortalf
Ale gostek jest niezły
sobota, 10 listopada 2018, 22:58   promant12
Jak ja kocham takie clickbaitowe tytuły... Jeszcze trochę, i CDA-Action zmieni swoją nazwę na WP-Action :P
sobota, 10 listopada 2018, 20:59   Celdur
Wąż rzeczny jest niebezzzzzpieczny.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

From Software zainteresowane stworzeniem gry battle royale

News
piątek, 8 marca 2019

from-software-zainteresowane-stworzeniem-gry-battle-royale Mimo to japoński developer nadal wierzy w potencjał singlowych przygód.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z