Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Starsze części Hitmana trafią na PS4 i Xboksa One

Witold niedziela, 4 listopada 2018, 17:29 News

Entuzjaści fortepianowych strun i nieskazitelnej łysiny już niedługo będą mieli pełne ręce roboty.

Wszyscy fani Agenta 47 są teraz z pewnością skupieni na planowaniu eliminacji Nieśmiertelnego Seana Beana i niecierpliwie wyczekują premiery najnowszej odsłony serii. Ci konsolowi na pewno ucieszą się dodatkowo z informacji o nadchodzącym portach dwóch starszych części cyklu – Hitmana: Krwawej forsy i Hitmana: Rozgrzeszenia – na PS4 oraz Xboksa One. Na stronie dobrze nam znanego PEGI pojawiła się informacja o przyznaniu obu tytułom klasyfikacji wiekowej (bez zaskoczenia – 18+). Co prawda IO Interactive niczego jeszcze oficjalnie nie zapowiedziało, jednak możemy założyć, że jest to tylko kwestią czasu, zwłaszcza że pemiera Hitmana 2 wydaje się idealnym terminem. Nie do końca wiadomo też, czy mamy spodziewać się jedynie prostej konwersji, czy może remasterów – drugi scenariusz, który na pewno wzbudziłby większy entuzjazm wśród graczy, zdaje się realny z racji tego, że na Xboksie One już teraz możliwe jest odpalenie obydwu produkcji w oryginalnych wersjach dzięki kompatybilności wstecznej.

Krwawa forsa oraz Rozgrzeszenie ukazały się odpowiednio w 2006 i 2012 roku, gromadząc całkiem spore grono fanów – pierwsza z wymienionych gier do dziś uznawana jest przez wielu za najlepszą odsłonę cyklu. Oczywiście wszyscy chcielibyśmy zobaczyć także powrót trzech pierwszych części Hitmana poddanych stosownemu odświeżeniu (na wzór Hitman HD Trilogy z poprzedniej generacji konsol), jednak na razie nie pojawiły się żadne informacje na ten temat. Warto przy tym wspomnieć, że posiadacze pecetów mogą znaleźć na Steamie wszystkie tytuły z serii, chociaż nie w wersjach HD.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 4 listopada 2018, 19:02   nietrol
Jesper Kyd i mroczne klimaty to było jednak coś czego w dzisiejszym Hitmanie brakuje najbardziej.
niedziela, 4 listopada 2018, 18:05   ja0lek
Blood money ostatnio dawali na xboxa w ramach abonamentu. Więc sprzedaż odnowionej wersji może sie trochę mijać z celem.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z