Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Heroes of the Storm: Orfea pierwszą bohaterką rodem z Nexusa [WIDEO]

Cursian piątek, 2 listopada 2018, 20:26 News
PC

Poznajcie córkę Władcy Kruków.

Do tej pory ekipa Heroes of the Storm składała się z postaci zapożyczonych z innych tytułów Blizzarda, ale jakiś czas temu zapowiedziano rozwój uniwersum stworzonego specjalnie na potrzeby gry. W trakcie trwającego BlizzConu ujawniono pierwszą bohaterkę rodem z Nexusa. Orfea, córka Władcy Kruków, będzie pełniła rolę zabójczyni. Jej mocną stroną jest spora przeżywalność, ale poważny problem może stanowić wysoka wrażliwość na efekty ograniczające mobilność. Pełen arsenał debiutantki prezentuje się następująco:

  • Wszechobecny Chaos (pasywna)

Trafienie wrogiego bohatera zdolnością podstawową zapewnia 1 poziom kulminacji Chaosu. Chaos może się kumulować maksymalnie 3 razy. Kiedy Orfea posiada poziomy kulminacji Chaosu, jej ataki podstawowe wymierzone w bohaterów zużywają cały Chaos i zadają obrażenia zwiększone o 50% za każdy poziom kulminacji oraz leczą Orfeę, przywracając jej w postaci zdrowia równowartość 100% zadanych obrażeń.

  • Cienisty walc (Q)

Po upływie 0.5 sek. zadaje przeciwnikom ustawionym w linii prostej 150 pkt. obrażeń. Trafienie bohatera Cienistym Walcem ustawia czas odnowienia tej zdolności na 2 sek., przywraca Orfei 0 pkt. many i sprawia, że podczas wykonywania ruchu skacze ona na niewielką odległość.

  • Chaps (W)

Po upływie 0.625 sek. zadaje pobliskim wrogom znajdującym się przed Orfeą 285 pkt. obrażeń.

  • Zgroza (E)

Wyzwala falę zgrozy, która zadaje trafionym przeciwnikom 85 pkt. obrażeń. Zgroza wybucha po upływie 0.75 sek. od dotarcia do końca trasy i zadaje 175 pkt. obrażeń oraz spowalnia przeciwników na danym obszarze o 25% na 2 sek.

  • Wieczna uczta (R)

Po upływie 1.5 sek. zadaje 210 pkt. obrażeń na obszarze. Wieczna Uczta powtarza się co 1 sek., jeśli trafia bohatera.

  • Druzgocące szczęki (R)

Po upływie 1.25 sek. przyciąga wrogów znajdujących się na obszarze w kierunku centrum, zadaje im 275 pkt. obrażeń oraz ogłusza ich na 0.75 sek.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 3 listopada 2018, 21:26   tupolew519
Szkoda, że to nie
varessa windrunner znowu.
sobota, 3 listopada 2018, 10:32   Masterofbigos
Mam nadzieję, że postacie niepowiązane z Blizzardem będą wychodziły rzadko, bo nadal mają wielkie pole do popisu z tymi ze swoich gier. Samo Diablo im zapewni jeszcze sporo.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z