Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSteam: Top 10 minionego tygodnia (20-26 października)

Cursian poniedziałek, 29 października 2018, 11:09 News

Polacy na szczycie!

Okazuje się, że nie samym Geraltem Polska stoi. W zeszłym tygodniu najlepiej sprzedającą się grą na platformie Valve było World War 3, czyli najnowsza produkcja rodzimego studia The Farm 51, które w przeszłości dało nam między innymi Get Even czy Necrovision. Popularność shootera szybko zwietrzyli inwestorzy giełdowi, a akcje studia poszybowały pod niebiosa. Drugą lokatę zajął powracający do łask po niedawnej fali problemów PUBG, zaś podium zamknął Football Manager 2019. Wyraźną zadyszkę złapał za to Assassin’s Creed Odyssey – lider ostatnich trzech zestawień wylądował dopiero na czwartym miejscu. Warto też odnotować obecność najnowszego, poświęconego przemysłowi rozszerzenia do Cities: Skylines. Dodatek, o którym nieco więcej dowiecie się TUTAJ, o jedno oczko wyprzedził przecenione o 40% Kingdom Come: Deliverance.

  1. World War 3
  2. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  3. Football Manager 2019
  4. Assassin’s Creed Odyssey
  5. Rise of the Tomb Raider
  6. Soulcalibur VI(*)
  7. Cities: Skylines – Industries
  8. Kingdom Come: Deliverance
  9. Soulcalibur VI(*)
  10. RimWorld

(*) Chodzi o różne edycje tej samej gry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Steam,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 29 października 2018, 16:38   naimadJ24
@Shaddon Wczesny Dostęp już nie raz stworzył niezłe perełki. Już sam doświadczyłem kilka razy tego, że gra AAA od jakiegoś wielkiego studia, które wydaje gnioty umierające po kilku miesiącach(For Honor,Titanfall) bo twórca zapomniał co to znaczy nowa zawartość i aktualizacje. Może EA nie zawsze jest uczciwe ale zazwyczaj można liczyć na nowy kontent w aktualizacjach, kontakt z twórcami, info o nowościach i coraz więcej produkcji jest finalnie wydawanych np. Rimworld, Rust, Conan Exiles, Factorio. ")
poniedziałek, 29 października 2018, 15:47   djmuza11
Może się sprzedawać lepiej, ale te statystyki nie uwzględniają zwrotu egzemplarzy. Ja sam kupiłem i po 40 min zwróciłem. Gra już spadła ze steamowej topki 100 grywanych gier, co samo daje do myślenia że hajp tak samo znika jak przybył. Polacy będą dalej usilnie ten tytuł bronić i mówić jaki jest boski.
Gra wygląda jak kupa, wymagania jak tytuły AAA, optymalizacja gorsza niż u Ubisoftu i bardziej pobugowana niż Dayz. Nie warto, a że im się zwróciła to mogę projekt zamknąć jak stwierdzą że mało graczy jest.
poniedziałek, 29 października 2018, 11:28   Shaddon
Pytanie, czy aby na pewno jest się z czego cieszyć? Jeśli, nazywając rzeczy po imieniu, early accessowa niedoróbka sprzedaje się lepiej od Odysei, czy przecenionego Tomb Raidera, to coś tu chyba jednak jest nie tak.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Steam: Top 10 minionego tygodnia (8-14 lutego)

News
niedziela, 16 lutego 2020

steam-top-10-minionego-tygodnia-8-14-lutego Rzezanie potworów i postapokalipsa.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z