Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Przyszłoroczne Call of Duty będzie grą cross-gen?

hraboll środa, 10 października 2018, 15:39 News

Infinity Ward tworzy FPS-a na nową generację konsol.

Niejako w tle zbliżającej się wielkimi krokami premiery Black Ops 4 toczy się żywa dyskusja o przyszłorocznej odsłonie kultowego cyklu. Według nieoficjalnych doniesień Infinity Ward pracuje w pocie czoła nad Modern Warfare 4, które zaoferuje nam pełnoprawną kampanię singlową, tradycyjną rozgrywkę sieciową oraz zawsze popularny tryb Zombies. Co ciekawe, plotki z połowy września zdradzają obecność zmagań w stylu battle royale.

Z kolei oferta pracy zamieszczona w serwisie LinkedIn sugeruje, iż kalifornijski developer tworzy grę na konsole nowej generacji:

Czy zatem hipotetyczne Modern Warfare 4 pojawi się na PS5 i przyszłościowym sprzęcie Microsoftu (o kryptonimie Scarlett)? Cóż, na ten moment to raczej mało prawdopodobne. Wszystko dlatego, że branżowi analitycy zgodnie twierdzą, że na następcę PS4 poczekamy jeszcze przynajmniej dwa lata. Co więcej, konsola Xbox One X zadebiutowała zaledwie w listopadzie zeszłego roku. Z tego też powodu trudno sobie wyobrazić sytuację, w której od premiery platform nowej generacji dzieli nas 13-14 miesięcy. Zarówno Sony, jak i Microsoft zwykle nie wprowadza do sprzedaży nowego sprzętu w pierwszych kwartałach, a zatem wariant z debiutem w Q1 2020 również wydaje się mało realny.

Niewykluczone, że nowo zatrudniony projektant będzie pomagał w realizacji znacznie bardziej przyszłościowego przedsięwzięcia niż Call of Duty 2019. W niektórych przypadkach pracodawcy nadal używają określenia „next-gen” w odniesieniu do PS4 i XBO. Swoją drogą, wzmiankę o platformach nowej generacji znajdziemy także we wcześniejszej ofercie pracy. Charakterystyka proponowanego stanowiska (tj. Narrative Scripter) zdaje się potwierdzać, że singlowe kampanie rzeczywiście będą częścią przyszłych odsłon marki Call of Duty.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 11 października 2018, 14:24   fanboyfpsow
@Zwieszch Może teraz będą się poruszać w czasie rzeczywistym.
czwartek, 11 października 2018, 0:13   zwierzch
Pamiętacie rybki i psa z cod ghosts? Taki z tego next gen będzie
środa, 10 października 2018, 19:41   fanboyfpsow
What? przecież MW 3 miało być definitywnym zakończeniem serii a tu MW 4? kolejny WUT to że już na next gena?? coś mi się wierzyć nie chce aby już nowa generacja na przyszły rok była.
środa, 10 października 2018, 17:49   stefan
Pewnie nadal ten sam silnik od 3 generacji xD
środa, 10 października 2018, 17:12   toyminator
Niby jak? Jak PS5 dopiero za hmm 2 lata albo nawet i 3. To jak mogą tworzyć przyszłoroczną część na nowe konsole/:) Ja w dalszym ciągu twierdzę, że konsola wyjdzie w Grudniu 2020, albo w pierwszym kwartale 2021. W 2020 powinny być zapowiedziane pierwsze gry na PS5.
środa, 10 października 2018, 16:54   chomik3109
sss
środa, 10 października 2018, 16:54   chomik3109
drogi autorze newsa nie wiem czy wiesz ale każda część COD'a powstaje 3 lata tak więc jeśli teraz szukają pracownika/ów na takie stanowisko to oznacza że dopiero będą zaczynać prace na "nextgen"
środa, 10 października 2018, 16:53   Xellar
Okres (przed)świąteczny 2020 to realna data premiery nowych konsol. Zamykałoby to 7-letni cykl życiowy konsol obecnej generacji. Wydaje się to bardziej niż sensowne.
środa, 10 października 2018, 16:12   Hintox
Może po przejściu na nowe generacje konsol zmienią w końcu silnik i pójdą z grafiką do przodu.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z