Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops 4 – Czas na zwiastun premierowy [WIDEO]

rssygula wtorek, 25 września 2018, 9:48 News

Przygotujcie się na wojnę przyszłości!

Najnowsza odsłona Call of Duty – Black Ops 4 stworzone przez Treyarch, zdaniem wielu najlepsze studio pracujące przy serii – zadebiutuje na PC, PS4 i XBO już 12 października. Zwiastujący premierę trailer to przebieżka po najważniejszych elementach gry – klasycznej rywalizacji sieciowej, trybie Zombie oraz nowości w postaci battle royale (znajdziemy je tu pod nazwą Blackout).

Przypomnijmy, że tym razem po raz pierwszy w historii serii zabraknie pełnoprawnej kampanii singlowej. Dlaczego? Twórcy tłumaczyli, że zadecydowali o tym na samym początku procesu produkcyjnego, plotki mówiły jednak, że Activision (wydawca serii) wyrzuciło ją do kosza z powodu nietrafionej koncepcji i niskiego poziomu. To właśnie jej pozostałości najpewniej zobaczymy w postaci pojedynczych misji solowych, dzięki którym zapoznamy się ze specjalistami, czyli postaciami dostępnymi w multi.

Jeśli idzie o rywalizację sieciową, tegoroczna odsłona zaprezentuje sporo nowości, stawiając na bardziej taktyczną rozgrywkę, zobaczymy natomiast, czy nie odbije się to na esencji cyklu – szybkiej, zręcznościowej wymianie ognia. Tryb Zombie natomiast zaoferuje najwięcej zawartości w historii, serwując kilka oddzielnych scenariuszy osadzonych w różnych realiach. W Blackoucie – czyli battle royale na modłę Call of Duty – trafimy na wielką mapę złożoną z ikonicznych lokacji podserii Black Ops, by walczyć z kilkudziesięcioma innymi graczami.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Activision, Treyarch, FPS, Treyarch, Activision,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

rssygula

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z