Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCall of Juarez: Silas Greaves ma coś do przekazania Arthurowi Morganowi [WIDEO]

El_Pachon wtorek, 9 października 2018, 8:36 News

I chyba nie tylko bohaterowi Red Dead Redepmtion II.

„Dziki Zachód jest pełen legend, a ty, Arthurze Morganie, wkrótce będziesz jedną z największych”. Takimi słowami, nawiązującymi do bliskiej już premiery wyczekiwanej gry Rockstara, przemawia protagonista Call of Juarez: Gunslinger z króciutkiego teasera, który ukazał się na odświeżonym fanpage'u gry. „Legendy nigdy nie umierają. Zmieniają się, by powrócić silniejsze niż kiedykolwiek”, kontynuuje rewolwerowiec.

Nadal możemy się jedynie domyślać, co to dokładnie oznacza dla nas, graczy – nową odsłonę serii czy może wydanie Gunslingera na współczesne konsole? Styl graficzny przedstawionego materiału oraz logo pojawiające się na końcu filmu sugerują, że jeżeli chodzi o całkiem nową produkcję, to będzie ona nawiązywała do Gunslingera właśnie. Szerokie plany pokazujące scenerię mogą jednak podpowiadać, że nie będzie to kolejna liniowa strzelanka, lecz gra z otwartym lub przynajmniej półotwartym światem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 10 października 2018, 8:01   sal371
@kryst87 Smutna wiadomość, nawet nie wiedziałem, że zmarł :(
wtorek, 9 października 2018, 19:31   kryst87
@sal372 Silasowi musieli zmienić głos. bo w zeszłym odszedł John Cygan dubbingujący Silasa w Gunslingerze.
wtorek, 9 października 2018, 19:06   sal371
Może źle słyszę, ale Silas chyba ma inny głos...Mam nadzieję, że jesli będzie kontynuacja, jakakolwiek z nim w roli głównej to będzie miał ten lekko zabarwiony kpiną głos.
wtorek, 9 października 2018, 18:46   AdiXeR
To wygląda raczej jak jakieś wydanie definitywne, czy coś. ALE, jeśli to faktycznie ma być kontynuacja, to w żaden sposób nie będę narzekał. Mam nadzieję, tylko, że zachowa swój arcade'owy styl i nie będzie za bardzo eksperymentować z otwartym światem
wtorek, 9 października 2018, 18:32   lastmanstanding
tylko nie sam fps...
wtorek, 9 października 2018, 17:36   kajtji
"Zmieniają się, by powrócić silniejsze niż kiedykolwiek" to mi brzmi, jak próba przekazania, że nowy CoJ będzie czymś innym, większym i lepszym niż poprzednie części. Może ogromny RPG FPS na dzikim zachodzie? :v
wtorek, 9 października 2018, 17:23   TeddyI3ear
Jak dla mnie to będzie remaster. Te słowa bohatera podpowiadające o powracającym protagoniście, który wróci silniejszy/lepszy - wersja gry ulepszona na nowe konsole. Może jest to płytkie myślenie albo nowa część gry, ale to tylko moje zdanie :)
wtorek, 9 października 2018, 14:43   KarczekWieprzowy
Chciałbym żeby to było coś w stylu historii braci McCall, nie żebym nie lubił Gunslingera, ale Ray i Thomas zawsze zostaną w moim sercu
wtorek, 9 października 2018, 14:11   wojtekb03
Nowy CoJ zapowiedziany w momencie hype-u na RDR2? Byłoby to całkiem mądre :D I dobre info :3
wtorek, 9 października 2018, 12:43   CYBERTRIBAL
Nowy Gunslinger??Bardzo chętnie!!

O autorze

El_Pachon

Podobne newsy

Call of Juarez: Gunslinger – Polski western zmierza na Switcha [WIDEO]

News
piątek, 25 października 2019

call-of-juarez-gunslinger--polski-western-zmierza-na-switcha-wideo No chociaż udawajcie, że jesteście zaskoczeni.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
15

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
12

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z