Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Guerrilla Games: Studio ściąga pracowników do niezapowiedzianego projektu

Witold poniedziałek, 8 października 2018, 12:44 News

Do developera dołączyło już dwóch twórców Rainbow Six Siege.

Autorzy zeszłorocznego hitu Horizon Zero Dawn zatrudnili w swoim amsterdamskim biurze co najmniej dwie osoby, które przyczyniły się do sukcesu multiplayerowego shootera Ubisoftu. Pochwalili się oni nowym miejscem pracy na swoich profilach LinkedIn.

Simon Larouche, który pracuje w Guerrilla Games od lutego, miał już wcześniej okazję być członkiem studia podczas prac nad Killzone’em 2. Zajmował się w nim, podobnie jak przez ostatnie lata w Ubisofcie, przede wszystkim multiplayerem. Chris Lee dołączył do holenderskiego zespołu w październiku – wcześniej był odpowiedzialny za tryb wieloosobowy w Rainbow Six Siege i maczał palce w dwóch niezapowiedzianych jeszcze tytułach francuskiego wydawcy.

Ściągnięcie do studia dwóch doświadczonych developerów specjalizujących się w projektowaniu rozgrywki sieciowej może sugerować, że twórcy Horizona pracują nad grą kładącą silny nacissk na tryb multi. Wskazywać może na to również oferta pracy, która pojawiła się w sierpniu na stronie producenta, a w której wśród potencjalnych zalet kandydata wymieniono „doświadczenie w tworzeniu kodu sieciowego”. Oczywiście pierwszym skojarzeniem jest kontynuacja Killzone'a (której życzyłoby sobie wielu), nie można jednak wykluczyć, że projekt jest jakoś związany z Horizonem lub też zupełnie nową marką. Po ogromnym sukcesie najnowszego tytułu studia rozrosło się ono dwukrotnie, można więc też dopuścić myśl, że jest w stanie pracować jednocześnie nad większą liczbą tytułów.

Czym by jednak nie był, możemy bezpiecznie założyć, że tworzony tytuł pojawi się dopiero na PlayStation 5.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 października 2018, 12:34   fanboyfpsow
Oby jednak to się nie sprawdziło. Liczę na Kontynuację kilzona lub Horizona.
poniedziałek, 8 października 2018, 13:30   le_Fey
F..k... Roy
poniedziałek, 8 października 2018, 13:30   le_Fey
"...twórcy Horizona pracują nad grą kładącą silny nacisk na tryb multi".
Jak to powiedział Ray:"Time to die"

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z