Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Guerrilla Games: Studio ściąga pracowników do niezapowiedzianego projektu

Witold poniedziałek, 8 października 2018, 12:44 News

Do developera dołączyło już dwóch twórców Rainbow Six Siege.

Autorzy zeszłorocznego hitu Horizon Zero Dawn zatrudnili w swoim amsterdamskim biurze co najmniej dwie osoby, które przyczyniły się do sukcesu multiplayerowego shootera Ubisoftu. Pochwalili się oni nowym miejscem pracy na swoich profilach LinkedIn.

Simon Larouche, który pracuje w Guerrilla Games od lutego, miał już wcześniej okazję być członkiem studia podczas prac nad Killzone’em 2. Zajmował się w nim, podobnie jak przez ostatnie lata w Ubisofcie, przede wszystkim multiplayerem. Chris Lee dołączył do holenderskiego zespołu w październiku – wcześniej był odpowiedzialny za tryb wieloosobowy w Rainbow Six Siege i maczał palce w dwóch niezapowiedzianych jeszcze tytułach francuskiego wydawcy.

Ściągnięcie do studia dwóch doświadczonych developerów specjalizujących się w projektowaniu rozgrywki sieciowej może sugerować, że twórcy Horizona pracują nad grą kładącą silny nacissk na tryb multi. Wskazywać może na to również oferta pracy, która pojawiła się w sierpniu na stronie producenta, a w której wśród potencjalnych zalet kandydata wymieniono „doświadczenie w tworzeniu kodu sieciowego”. Oczywiście pierwszym skojarzeniem jest kontynuacja Killzone'a (której życzyłoby sobie wielu), nie można jednak wykluczyć, że projekt jest jakoś związany z Horizonem lub też zupełnie nową marką. Po ogromnym sukcesie najnowszego tytułu studia rozrosło się ono dwukrotnie, można więc też dopuścić myśl, że jest w stanie pracować jednocześnie nad większą liczbą tytułów.

Czym by jednak nie był, możemy bezpiecznie założyć, że tworzony tytuł pojawi się dopiero na PlayStation 5.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 października 2018, 12:34   fanboyfpsow
Oby jednak to się nie sprawdziło. Liczę na Kontynuację kilzona lub Horizona.
poniedziałek, 8 października 2018, 13:30   le_Fey
F..k... Roy
poniedziałek, 8 października 2018, 13:30   le_Fey
"...twórcy Horizona pracują nad grą kładącą silny nacisk na tryb multi".
Jak to powiedział Ray:"Time to die"

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
7

Myśl na dziś: Dorosnąć – to zrozumieć, dlaczego Shrek chciał, żeby wszyscy zostawili go w spokoju.
 

Komentarzy:
0

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z