Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGreen Hell: Polska gra o przetrwaniu w dżungli trafiła do wczesnego dostępu [WIDEO]

Cursian środa, 29 sierpnia 2018, 16:33 News
PC

Ujawniono kilkunastominutowy zapis rozgrywki.

Przypominające The Forest dzieło Creepy Jar trafiło właśnie do wczesnego dostępu na Steamie. Jak już wspominaliśmy, celem Green Hell będzie przetrwanie w amazońskiej dżungli. Bohater musi zadbać o pożywienie i wodę, a także zapewnić sobie zabezpieczenie przed chorobami i dzikimi zwierzętami. Równie istotna ma być fabuła. Twórcy postanowili zmierzyć się z tematem przemian, jakie zachodzą w umyśle osoby poddawanej ciągłej presji ze strony nieprzyjaznego środowiska. Jeśli chcecie się przekonać, jak prezentują się pierwsze minuty rozgrywki, obejrzyjcie przygotowany przez IGN materiał:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 30 sierpnia 2018, 20:39   freynir
Pierwsze minu....hrrr... game ...psiii... playu? Myślałem że usnę, dodatkowo rozgrywający miał chyba delikatne problemy z czytaniem komunikatów opisujących, co ma w danej chwili zrobić.
czwartek, 30 sierpnia 2018, 12:49   wojtekb03
Mówię po prostu, że oni nie patrzą na opinie, a analizy. Wiadomo, Ty i znajomi nie jesteście całym rynkiem, ale fakt faktem tego jest mnóstwo, więc nic nie tracisz, oni może troszkę, ale wciąż wszyscy zadowoleni i gitara ;).
czwartek, 30 sierpnia 2018, 10:51   Elif
@wojtekb03 Ale to już nie mój problem. Jeżeli nie jestem na liście potencjalnych klientów to tej gry nie kupie Ba rozmawiałem ze znajomymi z którymi gram online i 3 osoby ma podobne zdanie do mnie byliśmy zainteresowani tą grą ale ją olewamy, jest teraz tyle gierek tego rodzaju ze żadna strata
czwartek, 30 sierpnia 2018, 7:07   wojtekb03
@Elif
Może wygląda dla Ciebie to jako coś oczywistego i banalnego. Jednak na pewno chodzi tu o pieniądze. Gdyby sądzili, że się opłaci albo chociaż byli mniej ostrożni, to by było po polsku. Tu o hajs chodzi po prostu. Ostrożność. Wyrzeczenia i zasięg.
czwartek, 30 sierpnia 2018, 1:47   Scouser
sabaru - i co z tego wynika skoro wszystkie komendy wprowadza się po ang więc siłą rzeczy każda gra - nawet Wiedźmin były tworzone od razu po ang. Język polski to już tak zwana "lokalizacja" nawet jeśli Polacy tworzą grę. Na pewno pisaniem dialogów czy spolszczaniem nie zajmują się osoby tworzące kod gry.
środa, 29 sierpnia 2018, 23:00   zadymek
Coś nie chwalą się inspiracją Green Inferno, miło tytułu wyraźnie inspirowanego. Albo nie dostali licencji... albo tną głupa
środa, 29 sierpnia 2018, 20:29   ZiomekGit
Walka o przetrwanie w dżungli a już w czwartej minucie gry ziomal odnajduje umeblowaną chałupę z bateriami słonecznymi...
środa, 29 sierpnia 2018, 20:16   sabaru
@Elif tu chodzi o to że nie ma w ogóle jeżyka polskiego choć gra ponoć robiona przez polaków.
środa, 29 sierpnia 2018, 19:54   Elif
@KRZYZAK1410 ale o czym ty piszesz ? Czy ktoś wspominał żeby grę wydawać tylko w j. polskim ???
środa, 29 sierpnia 2018, 18:35   KRZYZAK1410
Polski jezyk = mlodziez i gracze wylonieni z 35-cio milionowego kraju.
Angielski jezyk = mlodziez i gracze z calego swiata...hmm...ciekawe, skad taka strategia, co?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Green Hell sprzedaje się lepiej, niż zakładano

News
środa, 23 października 2019

green-hell-sprzedaje-sie-lepiej-niz-zakladano Gracze nie przestraszyli się dyzenterii czy malarii.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…czyli growe podsumowanie zeszłego tygodnia. Wstydliwe, ale tylko częściowo.

Komentarzy:
5

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
8

Myśl na dziś: Dorosnąć – to zrozumieć, dlaczego Shrek chciał, żeby wszyscy zostawili go w spokoju.
 

Komentarzy:
0

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z